• 13. yaşındaki 2.26 boyundaki çocuk. haliyle basketbol'a yönlendirilmiş. yeni bir manute boll vakası olmaz inşallah.

http://tr.eurosport.com/…tre_sto4279701/story.shtml
  • 18 yasina kadar buyumesinin durmayacagini goz onunde tutarak minimum 2:40 olacagini ongormek zor degil.
    umarim kas yapisi kemik yapisina uyum saglayabilecek sekilde gelisir de, hayati erkenden son bulmaz...
  • (bkz: buralar değerlenir) geleceğin yao mingi...
  • çocuk düzgün yürüyemiyor bile, youtube videolarında geleceğin süperstarı yazıyor. bundan olsa olsa sultan kösem olur, muhtemelen robert wadlow olarak erken yaşta vefat eder. 5 sene içinde tekerlekli sandalyeyle yürüyecek bu ufaklık.
  • fiziksel gelişimi maalesef çok kötü durumda ki genç. fitness da yapmıyor belli ki. umarım sonu kötü olmaz.
  • üzüldüğüm çocuk. ilk meşhur olduğu zamandan beri biliyorum, https://youtu.be/ai67kdjrnvq videoda son halini gördüm, yürümekte zorlanıyor, bütün kemikleri kırılacak gibi duruyor. umarım sağlığı kötüye gitmez.
  • içinde bulunduğu sağlıksız zayıflıkla avrupa'da basketbol oynayabilirse kendini şanslı sayması gereken çocuk. her deveyi basketbolcu yapmıyorlar nba'de, manute bol olur muymuş, çüş. o zaman kavakları kesip nba'e monte edelim, onlar da basketbol oynar belki?
  • 14 ve 18 yaşındaki hallerine baktım çocuk kilo alamıyor, kas gelişimi bu denli zayıf kalırsa basketbolu bırak yürüyemez bile. şuanda da pek yürüyebildiği söylenemez zaten.

bol'un çeyreği kadar zıplamaya çalışsa kırılmadık kemiği kalmaz.
  • henüz 14 yaşındayken 2.29’luk boyuyla ilk kez dikkatleri üstüne çeken romen basketçi robert bobroczky, ilk olarak barcelona tarafından istendi ancak o ne katalan ekibini ne de real madrid’i istemedi . robert bobroczky, dünyanın en uzun ikinci basketbol oyuncusu olarak nba’ye göz kırpıyor .şu anda 17 yaşında ve 2.31 metre boyunda, ohio spıre enstitüsü‘nde eğitim gören romen oyuncu sadece 86 kilo ağırlığında.
  • adeta bir slenderman. çok berbat genetikleri var, hastalık sanırım.
hesabın var mı? giriş yap