şükela:  tümü | bugün
 • bu sezon %47.5 ile üçlük atan sixers forveti. ve maç başına 4.5 tane deniyor. 206'lık bir oyuncu için muhteşem bir isabet oranı. maçlarının çoğunu izlemedim tabii ama bu kadar yüksek isabet oranı yakalamasında rakiplerin sixers'ı siklememesinin de etkisi vardır.
 • nba'in en ama en gereksiz iki sporcusundan birisidir.
 • bu sene sezonun ilk bölümünde philadelphia taraftarlarınca fena şekilde ıslıklandı, ikinci bölümde ise bu defa deli gibi alkışlandı.

  çalışkan, varını yoğunu ortaya koyan bir oyuncu. sorun şu ki savunmada uzun boyu, uzun kolları ve atletizmi ile etkili olsa da hücumda pek numarası yok. buna rağmen bol bol ve haliyle düşük isabet oranıyla üçlük denemesi olunca biraz sırıtabiliyor. * fakat minimum maaşa oynadığını da belirtmek lazım hatta gelecek sezon da minimum kontratla oynayacak yanılmıyorsam.

  ne olursa olsun, ıslıklanacak oyuncu değildi, biraz haksızlık yaptı phila taraftarı ama sonra öpüşüp barıştılar sanırım.
 • izlemesi keyif veren oyuncu. three and dnin sözlük tanımı. ahım şahım meziyetlere sahip olduğu söylenemez, fakat kendine özgü üçlük stiliyle sahada kaldığı her an pozitif katkı verebilecekmiş gibi bir imaj çiziyor. "philadelphia'nın bu sene heyecan verici bi kadrosu var" denildiğinde ilk akla gelenlerden birisi olmadığı kesin, fakat takımla birlikte büyümeye aday bir oyuncu.

  26 yaşında değil de 20 yaşında şu seviyeyi yakalamış olsaydı golden state warriors için the right fit olabilirdi. zira curry ve durant'in maaş yükleri ile oldukça dolan salary cap'lerini, gösterişsiz ama buna rağmen heyecan verici olan bu arkadaş ile rahatlatabilirlerdi.

  gerçi belli olmaz, arkadaş sezon sonu free agent.
 • bu sezon 15 sayı 6 ribaund 2 asist ortalamaları ile oynuyor. nedendir bende bilmiyorum ama sevdiğim oyuncular arasındadır kendisi.
 • (bkz: nba baronları)

  o isimle baron olmayacak da ne olacak?
 • lakabi lord'dur. herhalde bir oyuncunun sahip olabilecegi en guzel lakaplardan biri bu. baron reyiz.

  (bkz: lord robert covington)

  not: ayrica r ve c buyuk harflerle olmak uzere "roco" da deniyor kendisine bazen..