*

• chaplin ile oscara da aday olmus kisi..madde bagimliligi ve cikardigi olaylarla yillardir o rehab senin bu rehab benim dolasan, mahkemeleri de usandirmis biktirmis insan..kafasini bi temizlese daglari taslari asacagina inaniyoruz..
  • yıllar önce cybill shepherd'la oynadığı bir filmde ilk kez görüp hayran olduğum, charlie chaplin'de oyunculuğunun zirvesine çıkan ancak daha sonra uyuşturucu bağımlısı olup hapse girip çıkan ve şu sıralar bir tv dizisinde aldığı rolle yeniden eski günlerine dönmeye çalışan çok yakışıklı aktör.
    ek olarak: "only you" da çok sevdiğim romantik bir filmidir.
  • chaplin'de döktürmüş olan muhteşem aktör. holywood'lu yönetmene (dan aykroyd) kendini beğendirmek için yaptığı sarhoş numarası bir klasiktir.
  • hepsinden önemlisi en farklı karakteri olan natural born killers'taki wayne gale rolüdür. isminde "jr" olmasından dolayı bir türlü "büyük insanlar" arasına giremeyecek bu talihsiz yiğit, gerçekten de one night stand'taki aidsli eşcinsel performansıyla neredeyse "aidsli ibneler de içimizden biri" ünlemi uyandırmıştı.
  • only you adli filmde damon bradley i oynar ve yureklerimize sempatikligi ile taht kurar.ama soora kokain falan felan derken kendini kaybetmis,dsmus bir insan olmustur.
  • yeme de yaninda yat
  • one night stand filminde wesley snipes'la cafe'de kar$ilikli otururken ki haline a$ik olmayacak kiz tanimiyorum diyorum, cok iddialiyim.
  • insanı bi garip eden bi şarkı var, klibi yayınlanıyo devamlı televizyonda. elton johnun i want love ı. bunun klibinde oynuyo, elton john söylüyo görüntü bu amcanın. güzel olmuş. bi de tabii şarkının sözleri robert downey jr'ın son yıllarda geçirdiği olaylar üzerine sanki kendisini anlatıyo gibi olması da etkiyi arttırıyo.
  • her şey bi yana home for the holidays filmindeki -ki bu çok başarılı bir aile filmidir- gay erkek kardeş tiplemesiyle hayranlık kazanmış, şahsen beni çok etkilemiştir. ailenin zıpır, eğlenceli, başınabuyruk ama duygusal gay erkek çocuğu rolü ona nedense hakikaten çok yakışmıştır. ayrıca çok yakışıklı bi erkektir eklemeden olmaz.
  • charming olduğunu, fena rol çaldığını biliyordum da, i want love öncesi yakışıklı olduğunu farkedememiştim. birde yönetmenlerin pek güvendiği doğaçlama yeteneği vardır -ki two girls and a guy'daki ayna sahnesinden sonra wonder boysda zavallı tobey maguireı "jimmy, jimmy, jimmy" şeklinde taciz ederek kanımızı dondurduğu sahnenin de kendi buluşu olduğunu öğrenerek kişiliği hakkında fena fikirlere sahip olmamı sağladı
hesabın var mı? giriş yap