şükela:  tümü | bugün
  • en klişe karakterlerden biri... genelde ayak haraketleri ağırlıklı gösteriş budalası, yuri dalgasından takumaya baba diyen ryo ya kayınço muamelesi yapan, red ferrari sahibi varlıklı pijj.. perfect aldığında kıçını dönüp sırıtır..
  • snk yapımcılarının oluştururken fena halde steven seagal'den esinlendiklerini düşündüğüm oyun** karakteri.
    steven seagal vs robert garcia
  • kof 2000'de atari salonlarında sistemini çözene kadar bu adamın takımıyla karşılaştığımda ne olur arka planda kalsın da diğer 3 eleman çıksın diye dua ettiğim; uğrunda kaç jeton harcadığımı bilmediğim karakter. adamda leylek gibi bacak olunca ister havadan ister karadan üstüne gitmeye çalışınca 52 numara ayakkabısını adamımızın suratına gömerdi. meğersem en etkili taktik: athena gibi duvarlardan ceylan gibi seken karakterlerle ondan daha yukarıya çıkıp tam karnına tekmeyi geçirmekmiş. ayrıca aduket gibi bomba atan elemanlarla da bomba yağmuruna tutup gart alsa da canını gıdım gıdım düşürmek de bir taktikti.

    olur da karşımıza bir insan evladı girecek olursa athena, seth ve ralph'in yanına mutlaka robert'i almak farz olurdu. özellikle de son adam olarak seçerdik. rakibimiz ilk 2 adamımızı dövse bile robert'in o leylekvari bacaklarıyla rakibin 3 adamını da haşat eder; rakibin suratı mahkeme duvarına dönmüş halde jetonu da boşa gitmiş olarak arkasından kıs kıs gülerek postalardık.

    tek sıkıntısı ise son adam olan zero'ya karşı robert'in o leylek bacaklarına rağmen zero'daki iğne-ok karışımı kıyafet yüzünden bir halt yapamazdık.