şükela:  tümü | bugün
  • kanser aşısı ürettiğini iddia eden doktor. hakkında yanlış bilgilendirme ve hastalara zarar verme gibi konularda davalar açılmış durumda. hatta profesör ünvanının elinden alınması söz konusu. alternatif tıpçılara bayılan sabah programı kuşağı programcılarımızdan gülben ergen seda sayana ve bilimum diğer rakiplerine misilleme olarak programına çıkarmış.
  • vücut ısısını artırarak kanser tedavi yöntemini geliştiren doktor. hastalandığımızda ateşimizin çıkmasının sebebini bağışıklık sistemimizin güçlenmesi olarak açıklayan doktor, aynı prensibi önce kendi testis kanserinde denemiş, başarılı olunca bunu tanıtmaya karar vermiş.

    link
  • 4. aşama kanserden kendisini tedavi ederek kurtarmış alman hekimdir. kanına ökse otu şırınga etmekle beraber, yönteminin özü vücut ısısını yükselterek bağışıklık sistemini alarma geçirterek kanserli hücrelere saldırtması üzerine kuruludur. yani ortada bir kanser aşısı bulunmamakta ve konunun alternatif tıpla bir ilgisi bulunmamaktadır. sallarken destekli sallayalım.