şükela:  tümü | bugün soru sor
  • önümüzdeki yıllarda adından söz ettireceğini düşündüğüm yetenekli solak futbolcu. bu sezon başında silkeborg'tan fc kopenhag'a transfer oldu. henüz 22 yaşında (1996 danimarka doğumlu).

- danimarka u21'de 11 maçta 6 gol
    - 2017-2018 sezonu; silkeborg forması ile 26 maçta 5 gol 7 asist
    - 2018-2019 sezonu; 9 resmi maçta 4 gol 1 asist (ikisi frikikten)

fc kopenhag forması ile bu sezon attığı ilk frikik golü

not: bugün brondby'ye attığı nefis frikik golünü de internete düşünce ekleyeceğim.

edit: brondby'ye attığı frikik golü burada
  • galatasaray in ileri ucuna cuk diye oturacak, genc dinamik ve ileri ucta takir takir gol atan ve atacak olan, zlatan ibrahimovic-lewandowski karisimi bir yetenege sahip danimarkali futbolcu. burdan sevgili fatih terime duyurulur.
  • hürriyet gazetesi'nin haberine göre fenerbahçe'nin ilgilendiği kanat oyuncusu, yaşına falan bakılırsa ben buralara pek işinin düşeceğini zannetmiyorum. ayrıca bence transferin önündeki en büyük engel haberi yapanın ahmet ercanlar olması.

haber
  • adı fenerbahçe ile anılan solak kanat oyuncusu. gelirse çok iş yapacağına eminim.
  • fenerbahçe için biçilmiş kaftan. yönetim bütün şartları zorlayıp almalı. zaten şimdi 10 milyon euro verilirse 3 sene sonra büyük bir kulübe 25 milyon euro ya satılır. vizyon diyordu başkan işte vizyon budur. ölü van persie ye yıllık 6 milyon euro vermek değildir.
  • comolli'nin bütün odağını üzerine yönettiği haberleri çıkan 22 yaşındaki golcü kanat oyuncusu.

comolli, herkesçe göz önünde olan hali hazırda patlama yapmış* luka modric'i ikna etmiş ve tottenham'a getirmişti. skov da modric kadar olmasa da büyük bir potansiyel vaadediyor uzun zamandır. ha çıktı ha çıkacak danimarka'dan. burada bunu başaramazsa göz önünde tutulması gereken 2 şey var:

1-fenerbahçe, tottenham değil. yine de tottenham'ın o yıllardaki planlamaları ile paralel bir futbol planlaması içinde.

2-oyuncuyu premier lig'e gelmesi için ikna etmek, süper(!) ligimize gelmesi için ikna etmekten çok daha kolay. olay tabi ki prestij, üst düzey futbol; para değil. en büyük handikap da bu, sene başından beri yapılmak istenen -ve bazıları yapılamayan- transferlerde.

yapılırsa gerçek anlamda vizyonu yansıtan büyük bir transfer olur, dört gözle bekliyorum.
  • bu adam kaçmaz muhteşem bir sol ayak,fizik dribling ne ararsan var adamda,bulun buluşturun getirin comolli&koç.
  • yetenekli ve genç.biz bu adamı istiyoruz ama bize geleceğini hiç düşünmüyorum.eğer gelirse 2-3 sezon içinde büyük paralara satabiliriz.umarım comolli ilk defa bir işe yarar ve bize getirir bu adamı.
  • yeni nesil laudrup. müthiş yetenekli, frikiği, oyunu okuyuşu, dağıtışı canavar ötesi.

yalnız türkiye'ye yakın zamanda gelmez büyük ihtimal, sene sonunda premier league'in ya da bundesliga'nın yolunu tutar.