858 entry daha
  • valbuena ve dirar ile birlikte mutlaka takımda kalmaları gerekiyor. mevcut ekonomik durum göz önüne alındığında bunlardan iyi futbolcuların transfer edilmelerini çok zor görüyorum.
  • fenerbahçe-sivasspor maçında golünü yazdı takımı da yönetimi de teknik ekibi de ipten aldı.hem de gol yedikten hemen sonra tüm takım küfür yerken.ligde topu en iyi kontrol eden en teknik santrofordur.net.sene başında oynatmayana oynatılması da engel olana kafam girsin.
  • ersun yanal geldikten sonra takımının en iyisi olan futbolcu. maç sonu sofascore'dan reytinglere bakıyorum, kayseri maçı hariç fenerbahçe'nin en iyisi soldado. demek ki ersun hoca oynatmasını biliyor. düzenli oynayınca kendini bulmuş da olabilir.
  • yanal bunu avrupa kadrosuna almadı. alsa şu an avrupa ligi'nde çeyrek final oynuyorduk belki de
  • bu adamı istemeyen comolli denilen adamdı, çünkü belirli maç sayısı çıkarınca sözleşmesi otomatik olarak uzayacaktı ve fenerbahçe forvet transferinde yazın eksik kalacaktı. bu sebeple de cocu'ya bunları kadro dışı bıraktıran oydu, cocu da emir kulu gibi denileni yaptı ve tüm yarı sezonu slimani zararlısı ile geçirdi fenerbahçe. işin komiği soldado'dan daha çok pozisyona giren slimani gol atamadı ve fenerbahçe küme düşme hattına kadar geriledi sonrasında ise slimani'nin bulduğu pozisyon sayısının yarısından leblebi gibi gol atan soldado fenerbahçe'yi sıralamada yukarı çıkardı. zaten bakıyorum fenerbahçe'nin ilk yarı ve ikinci yarı olarak oyununda fazla bir fark yok, yine rakiplerine baskı kuramıyor, yine rakipleri çok rahat orta sahayı geçiyor tek fark bulduğu pozisyonlarda artık soldado %50 bitirme yüzdesi ile oynuyor, bu yüzde slimani de %10 bile değildi.
  • devre arası gönderseydik küme düşerdik. ne hallere düştük.
    tanım : fenerbahçenin ispanyol forveti
  • fiziksiz filippo inzaghi.
  • 2. golde hasan aliye pas atan adamdır 2 gole direk etki etmiştir.
  • bugünkü gazetelere bakıyorum. milliyet'te şansal büyüka ve ercan güven'e göre dünkü maçta takımın en kötüsü zajc ile soldado imiş, efendim şleri atılan her top duvara çarpmış gibi geri geliyormuş. öte yandan hürriyet'te uğur meleke ise kendisini göklere çıkartıp fenerbahçe'yi soldado+10 olarak tanımlıyor.

buradan, bizde spor yazarı geçinenlerin kapasitelerini anlamak mümkün. dünkü maç özelinde soldado devamlı hareket halinde olan ve hata kovalayan, buldu mu da affetmeyen bir oyun çıkardı. öte yandan, hala fenerbahçe'nin iktiyaç duyduğu tipte bir santrfor olmadığını düşünüyorum.
  • maçı kazandıran taraftardır.
    soldado hala beklenilen grafiğin çok altındadır.
59 entry daha
hesabın var mı? giriş yap