şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bitcoin, litecoin, ethereum, doge ve dash eklemişler. her 2 ayda yeni altcoin ekleyeceklerini belirtmişler. biraz araştırma yaptım bitcointalk'ta swordsec(seyfullah kılıç - kendisi 1. tubitak blok zincir çalıştayında konuşmacıymış ve google'ın security hall of fame sayfasında listelenmekteymiş) tarafından güvenlik kontrolleri yapılmış. şu ana kadar açılan borsalarda bu tarz işlemi yaptıran tek borsa diye tahmin ediyorum.
  • (bkz: müsait olabilir)
    (bkz: buralar ilerde değerlenebilir)

arif'in mençıstır'a attığı golü ararken denk geldiğim yeni borsamız. hayırlı uğurlu olsun. en güzel özelliği için;

(bkz: user friendly nedir?)
    (bkz: nasıl user friendly olunur?)
  • btctalk'ta biraz gömmüşler. acemi gibi görünseler de, hatalarını kabul edip, eksikliklerini gidermeye çalışıp, bu konuda uyaran yazarlara teşekkür etmeleri güzel. ilerleyen zamanlarda sadece nakite dönmek için kullanabilirim. türk borsaları başka ne işe yarar ki?
  • api bölümü olan ancak sadece kendi coinleri hakkında ticker bilgisi veren borsa.

onu bi hallediverin.
  • apı sistemlerini ben inceledim. sağladıkları tüm kripto paralar için ticker, al-sat hizmeti vs var. yukarıdaki entry de eksik/yanıltıcı bilgi verilmiş gibi sankim
  • az önce gördüm siteyi. btc çevirip al sat transfer derken çok kayıp oluyordu, dogecoin kullanıcıları için oran ve komisyonlar çok iyi.

üye olursanız ref. aşağıda. biraz kazandırıyor ref sistemi.

referans linki