şükela:  tümü | bugün
 • kedisever. dinlendirici bir youtube kanalı var. her şey çok doğal, çok net. sadece kedileri izliyorsunuz. müzik bile yok. sanırım rusya'da yaşıyor. yorumlardan kedilerin akıbetini öğrenebilirsiniz. robin'in ingilizcesi pek iyi değil ama yazıyor bir şeyler.

  en ünlü videosu şurada:
  yağmur fırtınası sonrası yavru kedi kurtarma https://youtu.be/kfiqlaynly8
 • tek kelimelik tanım: adamdır!

  ve neden bilmem bu adamın kedi videoları diğerlerinden çok daha izlenilesi. kursk'ta yaşıyor diye biliyorum. kedileri rus usulü "pisi pisi pisi" olan "ksksksksksks" diye çağırması da ayrı bir hoştur.
 • insan gibi insandır videoları da çok iyidir. kedilerin koruyucu meleğidir.
 • içine hazırladığı yemeği koyduğu desenli poşeti ve çıkardığı 'ks ks ks' ses ile bir markadır. yorumlara emoji gönderir, istese de çok cevaplayamaz, tarzancadan hallice ingilizcesi sevimliliğine sevimlilik katar.

  video isimleri britanya köpekliği yapacak olursak gayet 'straightforward'dır. asla clickbait içermez ve neyi vaadediyorsa onu verir. beslediği onca uysal ve şirin sokak kedisine karşın sahiplendiği kedi tammbi şirretlik abidesidir; altın kalpli robin'imize hiç acımaz, adamı jülyen doğrar.

  robin abimiz yemek vermek dışında ekosisteme müdahalede bulunmaz. kedileri alıp kısırlaştırma ya da aşılatma derdi yoktur, çiftleşenlere elleşmez ama yavrularlarsa onları da besler. eve aldığı cadaloz kedisi dışında evinde misafir ettiği başka bir kedi olduğunu hatırlamıyorum. sadece adeta bir kedi süperkahramanı gibi en esrarengiz zamanlarda ortaya çıkar, kedilerin karnını doyurur, onların purrlamalarını çeker ve gene esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. tebaasına özel olarak hazırladığı o leziz mamanın tarifi, coca cola'nın formülünden daha büyük bir sırdır.
 • melissa ismindeki kedisi kendisinin ellerini hep ısırır veya tırmalar :(

  https://www.youtube.com/watch?v=z0ahhhoq_7y