şükela:  tümü | bugün
7274 entry daha
  • yahu guiza bile daha karakterliydi. en azından kendini paralıyordu. washington bile daha yetenekliydi bu persi'ye nazaran.
    yazık bu adama verilen paralara.
  • bu adama parasını ödeyip, oynaması için keyfini bekleyeceğimize, madem gitmiyor bir yere, yine parasını ödeyerek paf takıma yollamalıyız. 1 sene top oynamayıp iyice körelsin, futbol hayatı komple bitsin. ara sıra oynayıp 3-5 gol atarsa en azından çin veya abd için piyasasını korur. ben bize 3 yıldır bu orospu çocukluğunu yapan adamın bir daha futboldan para kazanmamasını istiyorum. zamanında krasic örneğinde aslında tersini düşünmüş, verin tüm alacaklarını yol verin gitsin demiştim ama sanırım böylesi daha doğru. bakın krasic diye bir futbolcu yok artık. biz yandık başkaları yanmasın.

ha bu arada biz bu adamın ne bok olduğunu ilk yılından görüp entry'lerimizde hep yazmıştık. (bkz: #58768767) (bkz: #59702112) (bkz: #59917217)o günlerde ama çok iyi koşular yapıyor, pas alamıyor diyenlerin götüne girsin buna ödediğimiz paralar.
  • leş kargası beşiktaş bile almaz. öyle bir oyuncu işte.
  • bu fener taraftarı çok nankör. van persie'nin yerine oyuna giren fernandao'yu ıslıkladınız.başka maçlarda fernandao oynarken "ooooo robin van persie" diye bağırdınız.yediniz fernandao'yu, şimdi siktirin gidin turşusunu kurun van persie'nin.
  • hollandalilar toplumsal kulturleri geregi paraya cok duskundurler. rvp parasinin bir eurosunu bile birakmaz fenerbahce'ye.

vasatin altinda bile oynamayan bir rvp'yi de kimse almaz.

yani, 30 haziran 2018 tarihine kadar fb'yi somurmeye devam edecek olan futbolcudur. (somurme sozcugunu burada aldigi paraya karsin isine olan isteksiz tavri olarak kullandim).
  • dursun özbek'in bile almayacağı oyuncu. durum o kadar kötü yani...
  • yıllık ücretinin karşılanması için fenerium'da ne kadarlık ürün satılması gerektiğini merak etmekteyim. 170 liraya satılan formalardan kaçı van persie'yi amorti eder misal? yöneticiler kendi ceplerinden ödemiyorlarsa bu ücreti, bu adamın oynamadığı her dakika taraftarı rencide etmelidir. geldiği günü hatırlıyorum da, uçağa binmesinden inmesine, havaalanından oteline gidişine kadar canlı yayınlanmıştı. bu bir pr çalışmasıydı, biz zaten oynasın diye almamıştık, denilse bile saçmalıklar silsilesini açıklamaya yetmiyor. en yüksek reytingli kanalların ekranını gün boyu fenerbahçe markasıyla ablukaya almak, günlük hesaplamalarla karlı bir iş. peki ya sonrası? bu adamın sahaya koyduğu performans +1 forma satmaya vesile olmuş mudur? hiç sanmıyorum. bir galatasaraylı olarak bu adamın bu halleri beni rahatsız ediyor. yöneticilere kulüplerini uğrattıkları zararlardan dolayı sorumluluk yüklemedikçe böylesi sözleşmelere daha çok şahit oluruz. kendi firmalarında, işçi verimliliğine obsesifce özen gösteren insanların, söz konusu milyon euro risk barındıran topçular olunca uğranılan zararlara göz devirmeleri, vurdumduymazlıkla yaklaşmaları anlaşılabilir gibi değil. ya bu yöneticilerin kulüplerine aidiyetleri yok, bu işi önce taraftar aşkıyla yapmıyorlar; ya da ciddi bir vasıfsızlık, iş bilmezlikle o makam koltuklarını işgal ediyorlar. bakmayın fenerbahçeli, galatasaraylı , beşiktaşlı olarak ayrışsak da, bu tür sorunlarla birbirimize çok benzeriz. her halükarda silkelenen, duyguları yıpratılan, maddi sömürüye uğrayan ve tüm güzellemelere rağmen itibar gösterilmeyen yine biz taraftarlarız. kimsenin birbirine "oh olsun" diyecek lüksü yok kısacası. bugün kötürüm futbolculara dökülen bu paralar, yarın fiyatı kadar düşük kalibre futbolcuların lige doluşmasına neden olacaktır. tribünden seçmece 11 kişinin, sahadaki takımlarını yenebileceği günleri uzak ihtimal olarak görmüyorum.
  • hakkında bu kadar entry girilince gol attı sandığım hollandalı ve sümüklü.
  • sinüs yollarında etkili.
  • zamanında böbrek taşı düşürürken çalışmak durumunda kalmış olan şahsımı kıskandırmıştır.

allah herkese fenerbahçe gibi işveren nasip etsin.
31 entry daha