şükela:  tümü | bugün
 • guiza gibi oynarsa eyvallah da kendi gibi oynarsa sıkıntı büyük.
 • atlar ölecektir.
  not: beşiktaş
 • yarıldım başlığı görünce :)

  başlığı açan yazar arkadaşım rvp sende nasıl bir travma yarattık ki böylesi bir senaryoyu canlandırdın da sözlükte başlık olarak hayat verdin?
 • bu adamın ne kadar para alacağı bilinmeyen bir konu, açıklanan rakam sadece hedef saptırma.

  asıl bomba ne kadar alacağı duyulunca patlayacak.
 • van persie lan bu hiç olmadı uçar
 • bakın birbirimizi kandırmayalım, rvp'nin bu ligde başarısız olması için ya uzun sakatlıklar geçirmesi gerekir ki bu başarısızlık değil olsa olsa şanssızlık olur, ya da fiyat/performans olarak burun kıvıracaklar çıkabilir bu da zaten yoruma açık bir konu bir mutabakat sağlanamaz. bir guiza veya bir emenike gibi su götürmez bir şekilde başarısız olacağına hiç ihtimal vermiyorum. rvp lan işte adamın kumaşı ortada ne kadar dibe vurabilir ki?

  not: bjk.
  edit: bu kadar vurabilirmiş bu da bana ibret olsun.
 • boş beleş eğlencelik başlıklardan biri daha. bir sonraki başlık için:

  (bkz: podolski asena gibi oynarsa olacaklar)
 • ihtimal dahilindedir. aynı zamanda bu durum podolski için de geçerlidir. çoğu insan kabul etmez ama türkiye ligi avrupanın en sert ligidir. ikili mücadele üzerine kurulu bir ligdir. sneijder geldiğinde hayvan gibi bocalamıştı ilk zamanlar neredeyse hiçbirşey yapamamıştı sonra sonra lige alıştı kendine boşluk yaratması gerektiğini anladı çünkü burası sert bir lig. ilk haftalar hatta ilk sezon messi bile gelse türkiye liginde bocalaması gayet doğaldır. bir istisna olarak drogba bocalamamıştı onun da hayvan gibi fiziği vardı durdurabilen yoktu.

  şimdi diyenler olur ne serti yeaaa ingiltere ligi daha sert falan diye ama hayır değil. sertlikten öte orada oyun hızlı keza almanlar da öyle. gerçekten sertlikle hızlı ve keskin oynamak arasında dağlar kadar fark var.

  sertlikle ilgili aklımda kalan en güzel örnek galatasarayın meşhur bu nonda mı kewel mı gitsin sezonunda nondayı yollayıp forvetsiz uefada oynadığımız yıl aklıma geliyor. maç atletico madrid galatasaray maçı. servet agüeroyu tutuyor. dk 10 yada 15 daha agüero seke seke kenara gidiyor bizim aygır ne yaptıysa çocuğa. yani ne kadar basit gibi görünse de papuç pahalı burada
 • mercedes'ten tofaş performansı beklemeye benzer.
 • eski inönü stadı, yeni vodafone arena'da aşırtabilir:
  https://www.youtube.com/watch?v=nkmm5i44xzk

  kadıköy'de aşırtabilir:
  https://www.youtube.com/watch?v=mvdshils6-a

  topuklayabilir:
  https://www.youtube.com/watch?v=swuqpnt5gzq

  şampiyonluğu müjdeleyip ağlayabilir:
  https://www.youtube.com/watch?v=wi3sb3rtgla

  fantastik gollere imza atabilir:
  http://www.dailymotion.com/…tep-1-0-guiza-dan_sport

  daniel güiza denen tek sezonluk topçu ile kariyeri başarılarla dolu robin van persie'nin şaka yollu da olsa kıyaslanması talihsizliktir.