• robotik malzemeleri ve elektronik zımbırtılar* satan bir site. sanırım ankara merkezliler. saat 05:32'de(subliminal mesaj vermiyorum lan, yeminle) attığınız bir maile, aynı gün 11:42'de cevap verebiliyorlar. (dipnot: cumartesi gününde)
  • bozuk yollanan sensörü paketi açıldı diye geri iade almayan ve bunu iade için ilk aradığımda söylemeyen firma.
    bana ürünü geri yollarken kargo parası ödettiği yetmezmiş gibi birde bana geri yollanan ürüne kargo parası ödetmeye çalışmak nasıl bir iş ahlakı yoksulluğu aklım ermiyor.
  • robitshop hobi elektronik malzemeleri satışını yapan sektörün ilk acık kaynak kodlu donanım satış sitesidir. arduino sparkfun gibi markaların temsilciliklerini yapmaktadır. son zamanlarda ciddi öğrenci destekleri olan ve sponsor olarak bizi mutlu etmiş firmadır.
  • sorunsuz alış-veriş yaptığım online mağaza.
  • orjinal arduino starter kit'ini, hem de en ucuz fiyata burada buldum. ofislerine gidip bizzat elden aldim ve cok mutevazi kucuk bir yerleri var. ankara'da olmasi da benim acimdan on numara oldu.
  • elektronik malzemeler icin tek tercih ettigim yer burası. yukarıdaki arkadaslar bizzat gidip aldığını söylemiş ama buna müsade etmiyorlar. iş merkezi içinde daireden bozma depo gibi bir yerden online satış yapıyorlar. yerlerini merak eden varsa gazi is merkezi icindeler fakat dedigim gibi bosuna gitmeyin, sadece internetten kargoyla satıyorlar.
  • ayıplı ürünün elinde kalmasını istemeyenlerin kesinlikle uzak durulması gereken site.

kendilerinin trendyol üstünden satış yapan mağazasından ender 3 v2 yazıcı aldım. yazıcı ilk andan itibaren düzgün yazdıramıyor. trendyol üstünden mesajlar ile yazıştık. kesinlikle ürünle ilgilenmediler. robitshop sitelerini bulup oradaki whatsapp dan yazdım videolar çektim. sağa sola giderken yukarı aşağı yazıcının kafası sallanıyor. "yatak ayarı yapmamışınız" diye cevap veriyorlar. markanın dğer bir adı da inopark mühendislik. ürünü incelemek için ankaraya göndermemi istediler. kargo parasını ben verecekmişim. ankara gitse gelse zaten ürünün yarı parasını kargoya öderim böyle bir müşteri hizmetleri mi olur. şuan konu tüketici hakem heyetinde. haklı bulunursam şu günlerde üretip satamadığım malzemeler ile ilgilide dava açacağım ekstra.
  • (bkz: robitshop)
  • raspberry pi4 almayı düşünüyordum, çevredeki satıcılardan diğerleri 500tl iken 50tl ucuza satıyor ama web sitesinde sorun var taksit seçenekleri menüsü açılmıyor ayrıca şikayet sitelerinde insanların durumunu pek iplemedikleri yaızoyor.
hesabın var mı? giriş yap