şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
 • robocop 1. filmi ile ilgili:

  robocop'un çelik konstrüksiyon kıyafetini giymek 11 saate kadar sürebilir. ilk sahnenin çekiminde (1. film, robocop'un arabanın anahtarını havada yakalayıp "thank you" dediği sahne) 11 saat sadece kıyafeti giymek sürmüştür.
  peter weller çekimlerden önce hokey kıyafetleriyle antreman yapmıştır.
  peter çekimlere sabah 4 de gelmektedir çünkü kıyafetini giymesi saatler alır.
  robocop hiçbir sahnede arabadan inerken gözükmez çünkü arabada otururken kıyafetinin alt bölümü yoktur, arabaya sığamaz.
  kıyafeti taşımak çok zordur. en zorlarından birisi de merdiven çıkmaktır.
  robocop'un silahi modifiye edilmiş bir baretta'dır. tek tıka 3 mermi atar.
 • robocop'un unlu olmadan once cektigi porno kasedi var .aratirsaniz kazaa'dan bulabilirsiniz.
  isminin desifre edilmesini istemeyen biri cep telefonuyla cekmis.
  hey gidi robocop sen de mi diyesi geliyor insanin.
 • uzun ugrasilar sonucu robopenis hala faal olamadıgı icin robocop a 2 mm lik bakır telden mutluluk cubugu yerlestirilmisitir. aktive etici butonu sag popo lobunun hemen ustune konumlandirilmistir. böylelikle cuzdanı cıkarırmıs gibi yapma süsü vererek kaplani serbest bırakabilmektedir. ilaveten kendisinden sosyal degil de cinsel beklentileri olan kişileri, hanımların gerçek orgazm anını ve sahte orgazmlari algılayan,hesaplayan sensörlerle donatılmıştır. 2 yıl garantilidir, yürürken hafif sağa çeker.
 • kendisi sürekli terminator ile karşılaştırılmaktan son derece rahatsız olmaktadır... bu konu hakkında sorulan sorulara ise: "bizim kulvarlarımız farklı" şeklinde cevap vererek, geçiştirmektedir.ancak; günün birinde terminator ile kapışması halinde bundan sonraki yaşamını elektrik süpürgesi olarak sürdüreceğini kendisi de çok iyi bilmektedir.

  (bkz: robocop vs terminator)
 • yarı insan yarı robot oluşundan kaynaklanan bir takım durumlar, robotik karakterinin ön plana çıkarılması amacıyla hasıraltı edilmiştir.

  örneğin, robocop'un iç mekanizmasında her gün kendini traş edebileceği çift bıçaklı ıslak kuru özellikleri olan bir traş makinası montelidir. bunun haricinde bir tarak. yanında bir tükenmez kalem.
  hatta kendisi türktür. ama henüz bunu bilmiyordur. ıspartalı bir adamla adıyamanlı bir kadının ortanca oğullarıyken; bir anda, yine türkiye'den erzurumlu bir bilimadamının başını çektiği bir grup tarafından oluşturulmuştur. bu yüzden en sevdiği yemek peynirli börektir.

  ama amerikalılar filmi çektikleri için bunu bizden hep saklamışlardır.
  geçen gün bir internet sitesinde gerçek yayınlanmıştır.
 • aslinda canpolat diye de bildigimiz polat alemdar in ta kendisidir. her ne kadar bilinmeyen gerecek desek de agir durusundan, posturunden, tarzindan eskiden bir agir abi oldugu sezilir zaten. turkiye den sonra suriye den de kacmak zorunda kalinca ikinci estetik ameliyati gecirmis ve bu hale gelmistir. eee insan vucudu bu kes, bic, kes, yeniden yap bir sure sonra dikis tutmuyo boyle comcuk biseye donusebiliyosun mazallah...
8 entry daha