şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir girişim, ilmi bilgisi hacamattan öteye gidemeyen bir topluma fazla gibi ama takdir edilesi. salt kâr amacı güderek girilecek iş değil gibi, umarım başarılı olurlar.

    http://robokolik.com/
  • geçtiğimiz günlerde sunumlarını dinleme fırsatı bulduğum bir startup. ozellikle mektaronikciler icin harika urunler var. fakat, dünyanın en iyi ürünlerini sattığınıza inanıyorsanız iyi satıcılar, iyi pazarlamacılar almak zorundasınız. pazarlamaya daha çok önem verin derim. sizlere ihtiyacımız var. dayanmaya devam. güneşli günler yakında.
  • bugün elime ulaşan siparişimde kutunun içine bir paket jelibon koyarak benim gibi bir jelibonseverin kalbini kazanmış firma.
  • kendilerden 2017 yılında n11 üzerinden almış olduğum rpi3 setindeki adaptör (5v 2a yan sanayi) arızalandı ve geçen hafta cuma günü mail attım konuyla alakalı 5 dakika içerisnde geri dönüş yaptılar ve üstüne fark verip rpi3 resmi adaptörünü almak isteğimi söylediğimde arızalı adaptörü göndermeme gerek olmadığını aradaki fiyat farkını havale eft yapıp ücretsiz kargo ile gönderbileceklerini belirttiler. gerekli işlemleri yaptıktan sonra aynı gün içerisinde kargo yaptı firma dün adaptör elime ulaştı. son zamanlarda satış sonrası memnun kaldığım ender iyi firmalardandır.