şükela:  tümü | bugün
  • 7 mayıs akşamı 22:50'de tlc'de başlayacak olan program. ronotlar birbirino dövecek, güçsüz olan elenecek, biz de kendi yaptıklarımız üzerinde geçerli olan doğanın kanununa olan inancımızı pekiştirip zevkten köşelere ayrılacağız. vallahi kaçmaz.
  • acayip zevkli savaşlar. ilk bölümü 1998'de yayınlanmış. bize şimdi geldi. düblajlı bölümleri bırakıp tlcde ırmak kazuk ve bilgehan demirin sunumuyla izleyeceğiz.
  • yaklaşık 15 sene kadar önce abimle izlerdim robot savaşlarını. hangi kanaldaydı hatırlamıyorum ama dublajlı izlerdik. başlamadan birer robot seçerdik kendimize. robotlar savaşırken biz de birbirimize vururduk. ben küçük kardeş olduğumdan robotum galip gelse bile dayak yiyen hep ben olurdum. özlüyorum o günleri. şimdi o keyfi yeniden bulabilecek miyim bilmiyorum ama bu gece kesinlikle izleyeceğim. tek başıma.
  • amerika'da yarışan robottan parça kopuyor, bizimkiler istanbul'da, kopan parça yüzlerine denk gelmesin diye kaçıyor (bkz: swh)

tanım: bilgehan demir ve ırmak kazuk tarafından sunulan program.

buraya kadar her şey normal fakat sunucuların sanki çekim yapılan arenadan yayın yapıyormuş gibi heyecanlanması gerçekten komik. arka plan flu ve seyirciler hareket etmiyor. buna rağmen sunucularımızın kafalarındaki kulaklıkla arenadaki sesten etkilenmeme çabası takdire şayan. kulaklıkların kablosu sandalyeden aşağı boşta sallanmıyorsa ben de bir şey bilmiyorum. tanıtım filminde bu iki arkadaş neden power rangersa dönüşüyor onu da anlamak imkansız.
  • an itibariyle tv'de kafa dağıtmaya yarayan en iyi program.
    al evde besle denilecek robotlar ne canlar yakıyor.
    survivor gibi entrika, gıybet de yapmıyor robotlar. efendi gibi er meydanında savaşıyorlar. hatta robotlar, survivor tayfasındaki insanlardan daha samimi geliyor.
    o değil de bizim yerli ve milli robotumuz yok mu, osmanlı tokadı neyim atmaya programlanmış?
  • tlc'de bugün denk geldiğim program.ilk izlenime göre seyir zevki baya yüksek. bakalım sıkı takipçisi olmaya niyetlendim.