• dream tv ekranlarında reklamını görebileceğiniz yeni ürün. ağıza lolipop alıp çok seksi demeye çalışırsanız şok şekşi sloganı elde ediliyormuş. hangi firmanın bir lolipop adı olarak roccoyu tercih ettiğini, bu dahiyane fikrin kimden çıktığını bilmek hepimizin hakkı.
  • meyve ozlu lolipoplar; yalniz piyasadakilerden farkli olarak meyve ozunu yaladiginiz sekerin icine karistirmamislar. onun yerine, lolipopu yalayip bitirdiginizde butun meyve ozu bir anda agzinizin icine fiskiriyor.
  • (bkz: çaktırmadan lolipop emme taktikleri)*.
    http://www.roccololipop.com/ adresini salık veriyor ancak adrese ulaşılamamakta henüz, belki pek yakında.
  • hitap ettigi mu$teri kitlesinin icinde roccoyu taniyan erkeklerin olmadigi yeni $ekerli urun.
    roccoyu taniyipta bu $ekeri alan erkekler olabilir ama onlara erkek denir mi orasi muamma.
  • turkiyede tutulmasi riski, bir turk firmasinin avrupaya huzursuz lolipop $eklindeki bir markayla girmesi durumunda kar$ila$acagi riske hemen hemen yakin olan urun.
  • kesinlikle gayet başarılı bir marka tasarımı olmuş ve fakat alıcı profili hakkında hiç bir fikir geliştiremiyorum...
  • sanırım, bunu gidip bakkaldan almak, eczaneden prezervatif almak kadar zor bir eylemdir..

- iyi günler, ne istemiştiniz?
    - been.. bi arkadaşı bekliyodum.
    - hm?
    - pardon, heyecanlandım. ee.. ben bi su alayım.
    - buyrun. başka bir emriniz?
    - öö.. yani.. been.. bi de çokomilk verir misiniz acaba?
    - tabii. daha?
    - (bakkalın kulağına eğilir) abi.. yani nasıl desem bilemiyorum.. rocco diye bir lolipop markası var ya.. ben ondan almak istiyorum.. yani yanlış anlama lütfen. sadece merak.
    - ah tabii, zaten başa ne gelirse ya meraktan ya..
    - duyamadım?
    - buyur diyorum buyur, belliydi kıvranmadan. suyu falan almican heralde.
    - evet abi, yani.. kusura bakma..
    - neyse hadi sağlıcakla. hey allahım.
  • reklaminda iki citirin "ay cok tatliii" nidalariyla yaladiklari sekerin markasi. uretici firmayi takdir ediyoruz guzel bir isim secimi yapmislar.
hesabın var mı? giriş yap