şükela:  tümü | bugün
  • biletix'te gördüğüm festival. facebook etkinlik sayfası yok, bir web sitesine ulaşamadım ama 2 günlük festivalin biletleri 57,50 tl olarak belirtilmesine rağmen satın al yok. yakında satışta olacak ibaresi bulunmakta.

program :

7 ekim 2017 cumartesi
    duman
    pentagram
    adamlar
    eren dutlu

8 ekim 2017 pazar
    athena
    bülent ortaçgil
    hey! douglas
    tezgah

biletix sayfası
  • biletleri satışa çıkmış olan etkinlik.
  • elimde iki adet bileti olan ancak zorunlu sebeplerden katılamayacağım etkinlik.

ilgilenenler için yeşillendirirseniz biletleri uygun fiyata verebilirim.
  • küçük çaplı, kendini bilen bir ekşiköy oluşumu sağlanması durumda katılacağım etkinlik.
    zira; liseli ergenlerin akın edeceği ortama fazlasıyla yaşlı kalacağım.
    sabahları okula giden tüm lise öğrencileri, billboardlardaki reklamlara bakıp, "abi kesin gidelim yaaa, buraya akalım babaaa" diyorlar.
    oraya gidip daha fazla yaşlanmaktan değil, ergenleşmekten korkuyorum.
  • gidemeyeceğim için 2 adet bileti indirimli halinden verebilirim.

ilgilenenler yeşillendirebilir.
  • canlı canlı cringeler yaşamak isteyenler için birebir bir festival. sevgili cupe haklı çıkmış durumda, festivalin yaş ortalaması 15 civarında gezinmekte. etrafta ağzıyla içmeyen ergenler, yaşına uygun giyinmemiş kızlar, şekil ve havalı görünmek için şekilden şekile girmiş oğlanlar bulunmakta. içeride 15 liraya satılan hot dog'a girmiyorum bile.
  • yine çok değişik ve çok farklı isimler..ne zamandır konser vermeyen adamlar..tek kelimeyle harika!?
  • içeride onüç ondört yaşında çocukların rahatlıkla alkol satın alıp sağa sola kusarak gezdiği, kimi çocukların deniz kenarındaki taşların üzerinde seviştiği ve az önce mekanı terkedip bu kanun dışı rezilliği polise ihbar ettiğimiz festival.

edit : kapıdaki görevlilerin bize yaptığı açıklama, "biletler internetten satıldığı için ve orada bir yaş kontrolü olmadığı için herkesi içeri almak zorundayız." şeklinde oldu.
    edit 2 : sivil ekipler festival alanında inceleme başlatmışlar.