şükela:  tümü | bugün
 • 90 larin ba$larinda rio `da yapilmi$ buyuk rock ve heavy metal konserleri organizasyonu. sepultura akillara kazinmi$tir burada ki performansi ile pek cok gonlu feth eylemi$tir.
 • cok tatlı bir kapaga sahip olan album*. oynatınca gokyuzunde eddie ve konser ısıkları parlıyor. malesef bu kapagı turkiye'de goremedim.
 • 26 mart 2002 tarihinde iron maiden tarafından yayınlanan harika konser albümü.bünyesinde brave new world un konser görüntülerini ve "a day in the life" gibi videoların bulunduğu double cd albüm.

  recorded at the rock in rio festival, 2001.
  produced by kevin shirley and steve harris

  1 - the wicker man
  2 - ghost of the navigator
  3 - brave new world
  4 - wrathchild
  5 - two minutes to midnight
  6 - blood brothers
  7 - sign of the cross
  8 - the mercenary
  9 - the trooper
  10 - dream of mirrors
  11 - the clansman
  12 - the evil that men do
  13 - fear of the dark
  14 - iron maiden
  15 - number of the beast
  16 - hallowed be thy name
  17 - sanctuary
  18 - run to the hills
 • her yil ocak ayinda rio de janeiro'da yapilan, katilim bakimindan dunyanin en buyuk muzik organizasyonu. rock'tan pop'a elektronik muzige corba kivaminda bir menusu vardir. 2001 yilinda guns n roses, uzun bir aradan sonraki ilk konserini burada verdi.
 • dvd'si (cift disk) ve vhs'si 10 haziranda cikacakmi$.
 • en büyük heavy metal konseri.
 • dvd'nin birinci diskinde malumunuz üzere konser var tüm heyecanıyla tüm büyüsüyle.işte ya konseri track track izlersiniz ya da baştan işte milletin meydanı bağıra çağıra doldurmasıyla introsuyla falan.konser yaklaşık 15 kamerayla kaydedilmiş,ayrıca gitarın köprü kısmında ve mikrofonda da kamera var ya da o açıyı nasıl yakaladılar ben çözemedim.sahnenin iki tarafında dev ekranlar var işte gayet hoş.tavsiyem büyük ekran bir tvde iron maiden' a gerçekten değer veren insanlarla izlemeniz.
 • steve harris gerçekten her zamanki gibi harika zaten konserden evvel laf arasında sorulan soru üzerine şanslı çoraplarını giydiğini söylüyor ben açıkçası o akustik basstan öyle harika bir sesi nasıl çıkarıyor anlamıyorum söylenecek söz çok ama kendime saklıyorum.ikinci diskte steve harris'in halı saha maçını izliyoruz biraz başka heyecan verici olay.ayrıca steve harris vasco da gama-sao caetano futbol maçını izlemek için otobüste giderken grupla ilgili hayli hoş şeylerden söz ediyor.dahası izleyin işte
 • dave murray her zamanki gibi sürekli gülümsüyor gözlemlediğim(-iz) başka bir olay da dave murray attığı soloları daha da zorlaştırıp atıyor.ikinci diskte dave murray nicko mcbrain ile golf oynarken izliyoruz kariyeri ve iron maiden hakkında bayağı bilgilendiriyor bizi.
 • janick gers her zamanki gibi sürekli koşuyor,depar atıyor işte gitarını şekilden şekle sokuyor sürekli devinim halinde sanırım en çok yorulan janicktir.ikinci diskte janick'i rio sokalarında dolaşırken buluyoruz hareketleri falan çok alçak gönüllü yanında nicko olmamasına rağmen her fırsatta nicko'ya laf sokuyor.