şükela:  tümü | bugün
  • şu klibi izlerken aklıma takılan soru.

şimdi herkes gaza gelmiş, zıplıyor, ortalık karanlık. tacize çok uygun ortam. o hengamede kimin taciz ettiğini de anlayamazsın. hem tacizciyi yakalasan bile bahane hazır: "valla abla arkadan ittiriyorlarlar."

üstelik bir de memelerini açanlar falan var. onları düşünmek bile istemiyorum.
  • hiç rock konserine gitmemiş birinin soracağı soru.

giden herkes bilir ki, konser sonrası herkes konserin verildiği alanda toplanır ışıklar kısıldıktan sonra bakire keçi kanı içilip hardcore orgy yapılır. bu yüzdendir ki rock konserlerinde taciz olmaz
  • zamanın birinde ergenken çilekeşin konserine gitmiştim adanada. en önlerdeydim. zıplarken popomun avuçlandığını farkettim. döndüm arkamı arkamdaki çocuk hiçbir şey olmamış gibi zıplıyordu. arkamda daha bir sürü insan vardı. emin olamadım. ve zıplamaya devam ettim.

(bkz: demirden korksak trene binmezdik)

niye rock konseri diye spesifik denmiş onu anlamadım. yurdumun her köşesinde taciz oluyor. ata sporu oldu.
  • (bkz: sapık ruhlu olmak)
    tüm gün taşaklarınla düşünmeyi bırakırsan, aklına böyle sorular da gelmez.
  • kişinin karşısındakini kendi gibi bilmesi haline tıp alanında henüz bir isim bulunamadı.
    (bkz: kişi kendinden bilir işi)
  • hiç steel panther izlememişlerin merak edebileceği olay...

hayır etmiyorlar, kızlar kendi isteğiyle açıyor, al izle.

https://www.youtube.com/watch?v=yoosizojjhw
  • etmiyorlar. hadi şimdi defol git.
  • 25 yildir giderim..asla...sokakta yürümek risk.
  • arkadaş sizde de ne penis varmış, maşallah beyine kan akmasına bir türlü izin vermiyor. siz oyu falan da bu kafayla veriyorsunuzdur tabi.
  • rock/metal müzik konserine gidenleri güzel yurdumun, aklı sikinde, konser boyunca sağını solunu kesen çomarları ile bir tutmayın amk.

bi de ac/dc konseri linki vermiş. lan adamlar efsane dinlemeye gitmiş. yıllarca canlı dinleyebilmek için bekleyenler var o grupları. ayrıca merak etme, bu kafayla o memelere senden başka dikkat eden de olmazdı zaten orada.

(bkz: cause ı'm t.n.t. ı'm dynamite)