şükela:  tümü | bugün
  • rock firmasının zircon modelidir. ucuz ve süper performansta örneklerden sadece biri olup, elektronik ve bol baslı müzikler için özellikle iyidir. sitemizde incelemesi yayınlanmıştır.

http://www.kulaklik.web.tr/rock-zircon-incelemesi/
  • alan arkadaşlarıma göre piston 3 ten kat be kat daha iyi bir modeldir.
    banggood sitesinden alındığında ortalama 20 güne geliyor.
    aliexpress de daha ucuza bulunabilir tabi fakat satıcılarla uğraşmak gerekebilir, hele de paypal yokken sıkıntıya girmeyip biraz daha pahalı da olsa banggood gibi sağlam sitelerden alınması tavsiyemdir.
  • çin menşeli rock firmasının fiyat/performans kulaklığı. seramik kaplama olması en dikkat çeken özelliği. bu fiyat skalasında çok kulaklık denemiş biri olarak gerçekten inanılmaz bir fiyat/performans canavarı olduğunu söyleyebilirim. ses yalıtımı ve sub-bass konusunda dolgunluğuyla kulaklarımı yeterince mutlu etti.
  • bass sevenler için ucuz ama kişiyi etkileyecek kadar güzel kulaklık. şahsen memnun kaldım. kişisel daha ayrıntılı izlenimlerimi ve diğer kendi sınıfındaki kulaklıkların karşılaştırmalı verilerini blog üzerinden paylaştım.
    okumak için tıklayınız.
  • şu ana kadar kullanmış olduğum sennheiser cx 200, xiaomi piston 3 ve dzat df-10'dan daha iyi olduğunu söyleyebilirim. fiyat performans olarak şu ana kadar kullandığım en iyi kulaklık.
  • bass sevenler için iyi; ama tiz performansı çok iyi değil gibi. tizi biraz gölgeleniyor basstan ötürü. ama fiyatına göre güzel. cx-300'ü bilmem de cx-200'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. aynı fiyat bandında satılan sony'lerle, philips'lerle karşılaştırmaya hiç gerek yok zaten.
  • hayret kimse yazmamış. n11 de semers adlı firmanın (genelde xiaomi ile ilgilenenler iyi bilir bu firmayı) türkiye piyasasına soktuğu kulaklık. fiyatı an itibariyle 59.90. almak farz oldu. gerçi pek müzik kulağım yok ama alınca tecrübelerimi paylaşırım
  • geçen hafta itibari ile satın aldığım bas canavarı kulaklık. bas olayını öyle abartmışlar ki gece 3'te patlak kolonla son ses müslüm dinleyen 96 model beyaz tofaş içinde biri gibi hissediyorsunuz kendinizi. ben otobüsteki avrat dedikolarından uzak kalmak için aldım gayette memnunum hem dışarıya ses geçirmiyor hemde dışardan ses duymuyorum. kablo kısmı plastik değil güzel kaliteli bi malzeme ile kaplanmış. normalde satın almadan denetseler ne kadardır diye sorsalar 200 tl filan derim. 59 tl'ye alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirim.
  • bass olayı diğer entrylerde de belirtildiği gibi fiyatına göre efsane olan kulak içi kulaklık. bununla birlikte, ses yalıtımının ve aynı şekilde dışarı verdiği ses yönünden de zayıf olduğunu belirtmek gerek. seramik çıkıntılı yapısı benim gibi uyurken müzik dinlemek isteyenlere hitap etmese de dayanıklı kablosu sayesinde yolculuklarımda tercih ettiğim kulaklık olmayı başardı bile.
  • fiyat performans olarak bekleneni fazlasıyla verse de bass severlere 15 dolarlık bir başka kulaklık olan memt x5 öneririm. bassları ve ses çıkışı oldukça güçlü.

burada ikisini de kullanan biri inceleme yapmış.

https://mobile.donanimhaber.com/…mid-tiz--127085208

tabi sahne genişliği ve kaliteli ses için (bkz: kz zs5)