şükela:  tümü | bugün
 • dünya siyasetini ve ekonomisini kurdukları kurumlarla yöneten siyonist aile.

  http://www.youtube.com/watch?v=9beq5b4mncy
 • amerika'da okuyan bir çok öğrenciye burs sağlayan çılgın aile. parayı bol bulunca ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
 • ailenin yeni jenerasyonu, servetlerini kurmalarının en büyük sebebi olan fosil yakıtları bırakıp, temiz enerjiye yatırım yapmaya karar vermiş.

  ilgili haber.
 • yahudilerle arası iyi bir aile olduğu söylenir. ailenin babası sadece küçük bir muhasebe eğitiminin ardından hayatını ve ailenin gelecek fertlerini, bugün dünyayı parayla yönettikleri iddia edilen bir statüye eriştirmeyi başarmıştır.
 • dünya ile ve milyonlarca insanın hayatı ile oynayan bu oluşum nasıl oluyor da, bu kadar az konuşuluyor? bana merak ettiren ailedir.

  aslında bu videoda bilal'e anlatır gibi anlatılmış: https://www.youtube.com/watch?v=i98vtq4htwi

  resmen ortadoğu savaşlarının tek sebebi olan ailedir. "yeni dünya düzeni" ve "tek dünya devleti" amacıyla savaşlar çıkarıp on milyonlarca kişinin ölümüne sebep olan ailedir.
 • rothschild ailesi ile birlikte dünyayı yöneten güç birliğinin en önemli üyelerinden biri olan aile aynı zamanda.
 • antik yunan'da depremleri, salgın hastalıkları, kuraklıkları birçok doğal afeti tanrıların gazabına yorarlardı. çünkü sebebini anlayamıyorlardı. fay hatlarını, virüsleri ve bakterileri, dünyanın iklimini ve bunların çeşitli sıkıntılara yol açabileceğini bilmiyorlardı. üstüne üstlük bunları halka en iyi açıklayanlar da din adamlarıydı. kendi yarattıkları putlara farazi bir güç kazandıran din adamları. toplumun en zeki kişileri olarak görülürdü çünkü her şeyi açıklayabiliyorlardı.

  insanlar açıklayamadığı şeylerin sebebini bilinmeze bağlarlar. beyinlerimiz bu yönde evrilmiştir. örneğin papua yeni gine'deki kabileler yağmuru tanrıların gözyaşları olarak tanımlar. 2017 yılında biz biliyoruz ki yağmur gayet açıklanabilir bir fenomen.

  işte dünyadaki birçok insanın yeni tanrısı illuminati'dir. açıklayamadıkları her politik fenomeni illuminati'nin üzerine yıktıkları zaman zeki olduklarını düşünürler. yani düşünün ki dünyayı yönetiyorsunuz, sizden habersiz kuş uçmuyor ama sağda solda herkes sizin ne haltlar karıştırdığınızı anlatıyor ve bu haberlerin yayılmasını önlemek için elinizden hiçbir şey gelmiyor.

  ayrıca bir adam bir ülkedeki politik gücün tamamını eline aldığında ne olduğunu görüyoruz, günbegün yaşıyoruz. 3-4 aile bütün dünyanın gücünü eline alıyor ve hiç güç sarhoşluğu yaşamıyor, öyle mi? üstüne üstlük de politik gücün bir kısmını elinde tutan politikacılar daha fazla güç elde etmek için uğraşmak yerine, görevlerine razı oluyor ve bu ailelerin gücünü zayıflatmamak için ellerinden geleni yapıyor, öyle mi?

  batı medeniyeti ve doğa bizlere şunu öğretmiştir, güç tek elde toplanırsa, başka birisi gelir ve o gücü elinden alır. dünya'daki tek adam rejimlerine sürekli darbe yapılmasının sebebi budur. çünkü cunta lideri bilir ki, bir kişiyi ele geçirdiğinizde/öldürdüğünüzde bütün ülkeyi ele geçirirsiniz. bu en dengesiz hiyerarşi sistemidir. aslanlarda da genç aslan sürünün başı olan aslanı öldürdüğünde sürünün başı olur. yani bunca senedir, hiç kimse bu gücü paylaşmayan aileleri yakalayıp ellerinden gücü almak istememiş veyahut başaramamış öyle mi?