• aquadome geliyor, hobaaa.
  • bioshock temalı yeni aquadome arenası ücretsiz olarak ekim ayında oyuncularla buluşacak oyun. 2 adet yeni oyun içi araç geliyor. bunlar ücretli olacak.
  • aquadome an itibariyle gelmiştir.
  • takım olarak oynamak isteyen suserlar yeşillendirsinler, bekliyoruz efendim.
  • psyonix isimli abd menşeli bir firmanın elinden çıkan arabalarla futbol oynama oyunu. oyun çok eğlenceli bir oyun. yeri geldiği zaman zevkten dört köşe oluyorsunuz, heyecandan adrenalin zirveye çıkabiliyor, yeri geliyor sinirden oyunu sildirtecek duruma getiriyor insanı fakat bir kaç gün sonra oynamak isteyip yeniden kurup oynadığınız değişik olduğu kadar eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun .

oyunu oynayan oyuncuların çoğu özellikle kamera konusunda çok sıkıntı çekebiliyorlar. tepeden gelen topların tam olarak nereye düşeceğini kestirememek veya ekranı daha geniş açıdan göremediği için bazı kilit noktaları kaçıran ve kamera konusunda canı yanan arkadaşlar için önereceğim kamera ayarları kesinlikle işe yarayacaktır.

- kamera görüş mesafesi: 100.00

- kamera yüksekliği: 100.00

- kamera açısı: -5.00

- kamera uzaklığı: 250.00

- kamera dönme hızı: 2.30

top kamerası göstergesi ve dönen açıyı değiştir kutuları işaretli olacak. bu şekilde daha rahat oynadığınızı ve performansınızın bir nebze olsun arttığını göreceksiniz.
  • şurada ikinci paragrafta bahsettiğim ve playstation 4'te yaşadığım sorunla ilgili ufak bir çözüm geliştirdiğim oyun. muhtemelen benim gibi bilmeyenler oldukça fazladır diye düşündüğüm için yazma ihtiyacı duydum zira dün kendi zamanlama hatalarım dışındaki tüm toplara rahat rahat vurdum ve çılgın attım diyebilirim (ranked doubles'ta toplam 15 maç sonunda, all-star div 2'den div 5'e çıktım).

oyuna başlamadan önce ağ ayarları/network settings'e gidin ve internet bağlantınızı test edin*. burada eğer nat type'ınız 3 ise modeme reset atın ve modem tekrar bağlantısını kurduğunda tekrar test edin. oyun oynamak için nat 3 uygun değilmiş, test sonucunda nat type en azından 2 olana kadar modeme reset atmaya devam edin.

"reset atıyoruz atıyoruz yine nat 3 geliyor, o zaman ne yapacağız ulan?" diyen çıkabilir, oradan sonrasını ben bilemedim işte. playstation'a statik ip atamak gerekiyormuş, dün onu da biraz okudum ancak modem ayarlarını yapacak bilgisayarımın güç kaynağı tırtladığı için girişemedim. bunun haricinde nat type için önerileri olanlar varsa yeşillendirilmeyi de bekliyorum.

not: daha çok playstation 4'e yönelik bir entry olsa da gözünüzün pasını silmek için kişisel youtube kanalı içeren şu ve bu linkleri paylaşarak biraz toparlamayı umuyorum.
  • bu oyun ps4 de demo olarak çıktığında(sadece offline) arkadaşla çok eğlenerek oynamıştık.zaman geçti popüler oldu vs. dayanamayıp steam den aldım.. pc için yeni başlamış durumdayım. beraber oynayabileceğim badiler olursa çok iyi olur. bir mesaj uzaktayım.
  • büyük ödülün 50.000 usd olarak açıklandığı büyük bir turnuva düzenleyen oyun.
    ve turnuvaya katılan binlerce kişi dışında yüz binlerce insan canlı olarak izlemekte.
    sadece bir oyun olmanın baya ötesinde bir e-spor oyunu.
  • oynamaya çalışıp bir türlü beceremediğim ilginç oyun. ilk çıktığında bayağı ses getirmişti. ama çok fazla dlc çıkardırlar, hoşuma gitmedi benim bu durum. ota boka dlc çıkar mı arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap