• bu topraklardan çıkmış butik pedallar üreten şahane firma. ürettiği pedalları görünce yabancı bir firma olduğundan emindim. bu kalite, işçilik, özen bizim topraklardan olamayacak kadar iyiydi çünkü. pedallarda kullanılan her elektronik bileşen piyasadaki en iyilerinden. zaten pedalları süsleyen illüstrasyonlar şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi.
    kısacası;
    (bkz: as bayrakları as as as)
  • ürettiği gitar pedalları kullanıcıları tarafından oldukça beğenilen yerli firmadır. pedallar üzerindeki illüstrasyonlar da ayrı güzeldir.
  • pedallar iyi de şu internet sitesindeki ingilizceyi düzeltin abi. baya çakma google translate aliexpress ingilizcesi gibi duruyor.
    birisinden yardım alın düzeltin.
  • ön yüzündeki ilüstrasyonuna bayıldığım evladiyelik mind abuse distortion pedalına sahip olduğum, işini dünya standartlarında yapan yerli firmadır. kurucularından furkan torlak'ın selim ışık'taki sohbetini dinlediğinizde kendisinin işine ve piyasaya nasıl hakim olduğunu görebilirsiniz. mind abuse şu an 1800 tl bandında satılıyor, ben 2. el 800'e almıştım. satan kişi de zaten piyasadaki en iyi distortion pedallardan biridir demişti. iyi bir amfim yok ama marshall mg15cfr ile kullandığımda bile insanlar pedalı oldukça övüyor. ah ah bir de lambalı amfim olsa.

kısaca, ürünlerine gözü kapalı güvenilebilecek bir firma olduğu intibası bıraktı bende rockfabrik effects.
  • tanıtım videoları brett kingman ve ola englund gibi oldukça geniş kitlelerce takip edilen önemli youtube simalarınca çekilmeye başlanmış, yurdum semalarından da murat akça, koray özyurt, black tooth gibi yaptığı işlerle yurt içinde ve dışında beğenilen müzisyen ve grupları bünesinde barındıran istanbul menşeli yerli butik pedal firmasıdır.
  • son 1 yıl içerisinde yaptığım hemen her işte ton yapımın temel taşları haline gelmiş bir adet aqualung overdrive ve bir adet mind abuse distortion pedallarını kullandığım yerli butik gitar pedalları markasıdır. şu aşamada da kayıtlarına halen devam ettiğim, çok ertelemek istemesem de klasik iş güç sorunsalları, yoğun sezon gibi dandik sebeplere bağlı olarak net bir yayınlama tarihi veremeyeceğim bir sonraki çalışmada da gitar tonlarımın bütününü bu iki canavar ile oluşturmaya devam ediyorum.

bu tarz ortamlarda yapıcı olmaya debelenirken yıkıma sebep olmaktan çok ürkerim. malum; 7/24 viral kasanlardan, ayarsız reklam ruhundan her dem çekeceğimiz var. fakat, adamlar gerçekten muazzam bir işçilik ve kalite koyuyor ortaya. bir müzik ekipmanı/enstrümanı için paragraflarca güzelleme döşenmek çok saçma geliyor. haliyle gidin imkanınız varsa mutlaka deneyin. kendiniz zaten duyarak, kurcalayarak anlayacaksınız.

ben arada şuralarda pedallarla yediğim haltları yayınlıyorum, beklerim.
hesabın var mı? giriş yap