şükela:  tümü | bugün
 • pollstara göre istanbul'da düzenlenen bir festival. haziran'da ayında yapılıyormuş ve queensryche geliyormuş. ancak queensrychenin sitesinde open air olarak görünmekte konserler.
 • össden bi hafta sonra yapılacak olan organizasyondur, queensryche ise 19 haziranda gelecektir, lakin bi sorun çıkmaz ise buna da gelecek gruplar küçümsenemeyecektir, yamuluyorsam düzeltiniz..
 • konserlerin harbiye açıkhava sahnesinde* yapılması muhtemeldir.
 • henüz organizasyonun tam adını bile bilmeyen kişilerin, yıpratma politikasına başladıkları görülen organizasyon. buna yargısız infaz derler ve yargısız infazı yapanlar hiç bir zaman istediklerini elde edememişlerdir. herşey ortaya çıktığında, organizasyonla ilgili herşey açıklandığında aynı kişilerin gelip yine burada ne şekilde yıpratma politikalarına devam edeceklerini merak etmemek elde değil. ne olursa olsun müzik her zaman kazansın.

  edit: organizasyonun gerçek ismini açıklamak bize düşmez, bu tip açıklamaları yapması gereken tek yer organizasyon şirketidir. yani emeği geçen ve geçecek olanlardır.
 • buraya yazamayan insanların bana ulaştırdığı endişeleri, henüz vakit varken (özellikle organizatörlere) iletmeye çalıştığım organizasyon... anlaşılıyor ki sözler adrese teslim edilmiş.

  ancak halen anlayamadığım bunların neden tersten anlaşılması ısrarla sürüyor... dile getrimek istediğim sadece önceki organizasyon bozukluğu ve iptallerden ötürü önümüzdeki festivale insanların endişeli yaklaştığı...

  içtenlikle istediğim, bu endişelerin yapılacak küçük bir açıklamayla ortadan kalkması...

  tüm iyi niyetimle daha önce bu sayfada yukarılarda belirtmiş olduğum bir görüşü yineliyorum;

  "ancak biletler istediği kadar erkenden indirimli satışa çıksın, kanaatimce bu arganizasyona katılımın ne olacağı son dakikada kapıda belli olacaktır... bu durum da organizasyon öncesi gereken "sıcak para" akışını olumsuz etkiler...

  bu hendikap da sadece sponsor destekleriyle aşılabilir... tam burada, geçmişte ne yaşanmış olursa olsun, göreceğimiz isimler adına bu organizasyona destek vermemiz, sponsorların da şu sıralar önlerine giden tekliflere sıcak bakmasını sağlayacaktır."

  hala bu organizasyonun gerçekleşmesi isteğimde bir ard niyet aranabilir mi? bu konuyu bu başlık altında kendi adıma kapatıyorum...

  bu konuyu bu başlık altında kendi adıma kapattığımı, bundan sonraki görüşlerimi ve aldığım duyumları artık maximum rock ve yuxexes programlarında dile getireceğimi belirtiyor, organizatör ve yakını ekşi sözlük yazar dostlara başarılar diliyorum.
 • resmi web sitesi http://www.rockistanbul.com/ olan festival.

  bir kaç grup ismi ve önémli açıklamalar mevcut.
 • daha anathema kendi sayfasinda onaylamadan, grup isimlerinin arasina anathemayi koyabilen, işin gercekten ciddiye alınmadıgı dream theater'in tekrar ertelenmesinden belli olan ve 6-7 tane grup için ( ki 2-3ü türk) 60 milyon'a bilet satmayi hedefleyen organizasyon**.
 • 20 haziran 2004'te evergrey'in de istanbul konseri olduğu düşünüldüğünde, sanırım bu festivalde yer alacak gruplardan biridir ki zaten queensryche ile beraber festivale gitme sebeplerinden birini olu$turmaktadır.
 • oss tarihine denk getirilmis bir gerzeklik ornegidir bu festival ayni zamanda.