şükela:  tümü | bugün
13 entry daha
  • 2005'e damgasini vuracağına kesin gözüyle baktığım gidilesi, sevilesi, eğlenilesi festival
  • çalışanlara geçen seneki gibi muamele yapılmayacaksa zevkle çalışacağım organizasyon.
  • 2004 te bana unutamadigim 3 gun yasatan, bu sene daha bi guzel olacagini umdugum, 15 gün olsun bizim olsun dedigim festival.
  • rockistanbul 2004'ün şahane geçen 3ü gününden sonra bu yıl daha da coşacağımızı düşündüğüm, pek şahane ekipli festival organizasyonu..! heyecanla bekliyorum..!
  • rockistanbul2004'ten sonra grup ayırtetmeksizin katılacağım organizasyon
    ayrıca anathema rockistanbul 2005'e katılma kararı aldıklarını 2 ekimdeki konserde müjdelemişti de eri yerinden oynatmıştık sanırım tekrar gelicekler.
  • yaza keyifli bir başlangıç yaptıracağını düşündüğüm, giderek büyüyen ve büyümeye de devam edecek organizasyon. isminin verdiği sorumluluğa*duydukları saygıyı asla yitirmemeleri ve daima amatörlere de yer vermelerini diliyorum.

(bkz: demo stage)
  • geçen seneki rock the nations'daki isimlerden çok daha sansasyonel grupların gelmesi * muhtemel festival. en azından zarar eden rock the nations'ın bu seneki halinden çok daha umut vericidir. ayrıca organizatörlerin cepleri biraz şişkinse ve az da kafaları çalışıyorsa:

(bkz: in flames)
  • gecen sene olduğu gibi bu sene de güzel grupların da yer alması durumunda (faithless, starsailor, ceza dışındakiler mesela) katılmaya yelteneceğim organizasyondur ancak amblemindeki cafcaflı değişim organizasyonun rock'n coke'ta da olduğu gibi club veya teknoya dönüşmesine eğilim gösterebileceğinden korkutuyor...
    (bkz: doktor korkuyorum)
  • yeni logosuyla bana teknoyu clubbercıları andıran oluşumdur kendileri... yamulmayı ümit ederim...
344 entry daha