1. pek uğursuz geçecek, 13üncü cuma saat 13:00'te başlayıp alanda sel, fırtına, deprem gibi birşeylerin bile beklendiği organizasyon ayrıca (bkz: başlık parsellemek)
 2. deftones, radiohead, anberlin'den biri gelirse gideceğim garanti olacak organizasyon.
 3. aerosmith ve muse'u getirtsinler diye şimdiden kampanya başlattığım organizasyon. bu ikisi olsun da, gerisi önemli değil...
  ha bir de, yenilerden the heavy de süper olur.
 4. 2005ten sonra doğru düzgün bir organizasyon olamadığını düşündüğüm festival serisinin 2013 ayağı.bu sefer rhcp de beklemiyoruz kendilerinden ( tamam ben de biliyorum pozitif ikisi de) ama yine bir offspring olur, billy talent olur ne bileyim florence and the machine olur veya muse getirsinler yine başımızın üstünde tutarız.kısacası 2013ten umutluyum.
 5. şu aralar rock'n coke 2011 i hatırladıkça, bir an önce gelse diye düşündüğüm festival. hele bir 2013'e girelim de hareketlenmeler başlar diye umuyorum. "rock'n coke 2013'e kimleri getirelim" anketleri vs.
 6. 2011 yılındakinden daha iyi olmasını umduğum organizasyon. 2011'de ana sahne harici diğer sahneler sauna gibiydi. 5 dakika içeride 5 dakika dışarıda durarak konser dinlemek eziyetti.
 7. muhsin akgun'un hakkinda soyle bir tweet attigi festival;

  @muhsinakgun:
  pozitif live artık rock'n coke'ta yok. rock'n coke 2013, showhow organizasyonuyla gercekleşecek. bu seneki festivalin en önemli konuğu blur.

  update'li edit: blur geliyor evet ama rock'n coke'a değil. resmi açıklamaya göre tarih 21 haziran 2013, festival ise one love.

  \o/
 8. gayrıresmi de olsa blur haberiyle birlikte cuma günü neşesini perşembe gününe aldılar. şimdi çıkıp "ayrıntıları çok yakında paylaşacağız" demezlerse oldukça insani bir davranışta bulunmuş olacaklar.

  peki biz showhow'ı nerden hatırlıyoruz diyenler için ise: (bkz: sun.day.sky)

rock'n coke 2013 hakkında bilgi verin