şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlığın açılmamasını yazarlarımızın tembelliğine veriyorum.

yamulmuyorsam 2012-2013 itibarıyla kadıköy'deki şubesi açılmıştır.

gin fizz olmak üzere kokteylleri olduuukça başarılı; mutfağı da bir bara göre oldukça zengin ve başarılı olan bardır. domuz etli menüsünün olması da ayrıca takdire şayandır.

tek aması ise personelin biraz gergin, soğuk olması olabilir.

ortam ve kitleye gelince taksim dorock'taki gibi canlı performans için sahnesi ve salaş bir ortamı yok. görece kurumsallamış ortamıyla her telden insan mevcut.
  • ortam biraz basık, ruh haliniz biraz kötü durumda ve karamsarsanız çok tavsiye etmem. bu gece kafa dağıtacağım modundaysanız müziklerine kendinizi bırakmanız yeterli oluyor. gerisi fıçı biralarla geliyor zaten.
  • akşam saatlerinde kimseler yokken bulabileceğiniz en ucuz birayı rahat bir ortamda servis ederler. saat geçtikçe ufaktan kalkmanız gerekir
  • ortamın güzel ama fıçı biraların su kıvamında olduğu yer. sırf fıçı birası kötü diye kendimize başka mekan seçtik.
  • buranın anlamı benim için daima özeldir. geçen yıl birlikte tekken oynadığım kızla hala görüşüyoruz ara ara gider tekrar oynarız. tabi bizim için artık birası iyiymiş müziği kötüymüş falan dönemi geçti
  • akşamları giremediğim mekan. senelerdir deniyorum kapıdan içeri hızlıca girmeye çalışıyorum. kapıdaki eleman beni dışarı çıkarıyor damsız almıyoruz diye. üşenmiyorum her hafta deniyorum belki alır içeri diye. içerde bişey olduğundan da değil iş inada bindi. halbuki içeri alsalar çok iyi hesap bırakıcam. bir de ayı denen mekan var oraya da giremedim hiç.
  • arada bir gevşek çalışanlara denk geldiğiniz oluyor ama sadece o hamburgerler için bile çekilir o garsonlar. kibrit patatesleri de gayet guzel. votka martinilerine ısınamadım.