şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2018 yılında vizyona girecek bir 90'lar efsanesi olan rocko modern life'ın uzun metrajlı filmi. bugün ilk fragmanı yayınlandı.

fragman

bir jenerasyon sentezi filmi gibi gözükse de üzdüğü noktalar var

-rocko'nun dükkanının kapatılıp, 3d yazıcıya geçmesi
    -fragmanının sonlarında ellerinde like raketleriyle vurması

çok özlemişiz vallahi .
  • haberinin deli gibi mutlu ettiği filmdir.

bir zamanlar en sevdiğim çizgi filmdi, yetişkin sınıfında olduğu için de esprileri ona göre düzenlenmişti.

şimdi yıllar sonra tekrar geliyor. eğer türkiye'de sinemalara gelirse ilk gününde izlemeye giderim diye düşünüyorum.
  • aman tanrım inanamıyorum. tarihin en güzel * çizgi filminin uzun metrajlı filmi geliyor. bir de o muhteşem dublaj olursa tadından yenmez.
  • o kadar güzel bir fragman yapmışlar ki sevinçten delirdim izlerken. koşa koşa izleyeceğim film olacaktır.
  • rocko'nun uzun metrajlı filminden bugün haberim oldu ve ben bunu nasıl kaçırmışım acaba yayınlandı mı diye araştırırken halen yayın tarihinin belli olmadığını öğrendim. nickelodeon tarafından bu sene başında 2018 eylül'de yayınlanacağı açıklanmış ancak fanlar 2 aydır neden yayınlanmadığını sorguluyor. şimdiye kadar da sadece bir fragman yayınlanmış ve neden yayınlanmadığı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmamış. ancak fragmandan anlaşılan o ki ilk yayın tarihinin üzerinden 20 yıl geçmiş olmasına rağmen rocko'nun eskisinden de modern uzun metrajlı hayatından yine aynı tadı alacağız. umarım fazla gecikmeden yayınlanır ve biz de yayınlandıktan kısa zaman sonra izleyebiliriz. heyecanla beklemedeyim.
  • başlığı görünce tüyleri diken diken ettikten sonra ben de artık bekleyenler listesine dahil oldum.

çizgi filmlerin çizgi film gibi yapıldığı dönem eseridir. pepedir kayu dur izleyeceğine yeni nesil, looney tunes dan başlayıp bunlara kadar ezberlemesi gerekir. hadi gelsin bakalım.