• 1985 yılında reebok tarafından satın alınmış, şu anda ise adidas'a bağlı bir ayakkabı üreticisi. ayakkabılarında adidas teknolojileri kullanılır.
  • icinde "lightweight", "shock absorbing", "moisture wicking", "trutech" ve rockport "totalmotion" yazan bir modeline sahip oldugum rahat ayakkabi markasi.

yazi yazacak yer kalsa baska ne teknolojiler koyacaklardi acaba... *
  • gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunu olan need for speed most wanted'ın geçtiği şehirdir.
    (bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
  • türkiye de sadece internet üzerinden satış yapan firma. ellerindeki ayakkabılar en az 4 yıllıktır
  • ozellikle yuruyus ayakkabilari ile un yapmis orta-ust fiyat/iyi kalite urunleri olan bir ayakkabi ureticisi..
  • evet fiyatları sezonda yukarıda olmasına rağmen sezon sonunda uygun fiyatlara bulabiliyorsunuz. 2 seneden beri şu aylarda yarı fiyatlarına alabiliyorum. klasik görünümlü ayakkabılarını giydiğinizde şaşırmanıza neden oluyor, zira spor ayakkabı rahatlığındadır kendisi.
  • bir defa kullaninca, diger ayakkabilarda asla rahat edememenize neden olan ayakkabi markasi. gercekten rahatligin tanimini yapmis adamlar ve malzeme de gayet kaliteli. fiyat olarak hafifi yukarida kalsa da kesinlikle, en azindan denemeye, deger.
  • evladiyelik mal, tanım

vaktiyle indirimli satışta bunun bir modelinden 2 çift aldım,

yaşım gençti, henüz evlenmediydim,

akla hayale gelebilecek her ortamda her yerde giydim, kullandım, elbette her zaman değil yani, sıra geldikçe ama sık sık kullandım,

seneler, seneler geçti, bunlar bana mısın demedi

bebemi büyüttüm, torunum oldu,

mao zedung'un bir çift ayakkabıyı uzun müddet kullanmak konusundaki 26 senelik rekorunu kırdıktan sonra, ihtiyaç sahibi gariban kardeşlerimize hediye ettim. 26 sene daha rahat giderdi

modelin adını hatırlayamadım şimdi, ancak üretimden kaldırıldı, dressports değil de başka bir şeydi. walk bilmem ne öyle bir şey. hatırlayınca ilave ederim.
  • rahat topuklu ayakkabı arayışında intetnette karşılaştığım firma. yalnız o kadar alakasız web siteler var ki satışını yapan. hangisi kolpa hangisi orjinal anlamadım. mağazasına gitmek şart oldu.
  • washington'da 4 evden olu$an bir kasaba. (bkz: newhalem)
hesabın var mı? giriş yap