şükela:  tümü | bugün soru sor
 • olmamış albüm. hemen her parçada bir eğretilik var. sadece 'sude' nin sonuna kadar dinlenebildigi geri kalanında eksik bir şeyler var duygusundan konsantre olunamadıgi bir albüm çıkmış
 • cambaz ve sabır coverlarını başarılı bulduğum gün içinde yolda bayırda kafayı rahatlatabilecek bir albüm.
 • begendigim album, boyle konsept islerin hastasiyiz zaten.

  cem yilmaz'in cambaz yorumunu mutlaka dinlemelisiniz.
 • gonca vuslateri'nin sabır performansıyla ne kadar başarılı bir solist olduğunu bir kez daha anlamamıza vesile olmuş albüm.

  birkaç parçada enstrümanların sesi solistlerin sesini bastırmış. cem yılmaz'ın ve hande subaşı'nın söylediği parçalarda solistin sesini duymak için çaba harcamak gerekiyor adeta.
 • emir ersoy'un 2017 çıkışlı derleme rock - latin albümü.

  şarkı listesi:
  1- cambaz (ft. cem yılmaz & kenan doğulu (elektro gitar))
  2- haydi gel içelim (ft. farah zeynep abdullah)
  3- senden daha güzel (ft. leyla lydia tuğutlu)
  4- sabır (ft. gonca vuslateri)
  5- sakın gelme (ft. doğa rutkay & kerimcan kamal)
  6- tastamam (ft. hande subaşı & keremcem)
  7- yaşamak var ya (ft. erkan kolçak köstendil)
  8- paramparça (ft. farah zeynep abdullah)
  9- köprüaltı (ft. türkü turan)
  10- resimdeki gözyaşları (ft. sarp apak)
  11- sude (ft. gonca vuslateri & aleixi r. contreras)

  müzikal anlamda çok doyurucu bir albüm olmuş, "keyfim yerinde yav şöyle güzel bi şeyler dinleyeyim" diyenler için çok uygun bir albüm. ancak kafa biraz karışık, dikkat biraz dağınık, bünye de yorgunsa biraz zorluk çıkarabilir.

  ben ilk dinlediğimde yaklaşık 30 saattir uyanıktım, hangi enstrümanı ve hangi enstrümanın ritmini takip edeceğimi bilemedim de beyin muhallebi kıvamına geldi.

  güzel albüm, dinlenir.
 • açıkcası oturup özellikle latin dinlemem ama çok farklı ve zevkle dinlenen düzenlemeler ortaya çıkmış. dinlemeden önce tahmin etmeyeceğim güzellikte. önyargısız bir şekilde dinlenip bir şans tanınmalı.
 • sevdigimiz sarkilara latin ritimleri ile eslik etmemizi saglayan album olmus . guzel olmus
 • geçen gün gittiğim d&r mağazasında gezerken 2 3 şarkı arka arkaya çalıp "aa çok güzel şarkılar çalıyor hangi albüm la bu" diye sormamla öğrendiğim albüm. alayım dedim kalmamış anasını satayım. gayet başarılı bir albüm olmuş. alın, arabada giderken dinleyin.
 • benim beğendiğim, rock caz latin müziklerinin başarıyla harmanlanmasıyla oluşturulan emir ersoy albümü. solistler de sesini sevdiğim sanatçılar.
  modum iyi, hem bildik türkçe bir şeyler dinleyeyim hem de enstrümantal olsun böyle tatlı tatlı diyorsanız dinleyin baştan sona. ben de ahenkle dans eden saçlarımla eşlik ediyorum.
 • emir ersoy'un başarılı denemesi.

  ben en çok senden daha güzel (leyla lydia tuğutlu), köprüaltı (türkü turan) ve tastamam (hande subaşı & keremcem) şarkılarını beğendim.

  hani illa olmamış bi şey arasam; sude ve resimdeki gözyaşları, biraz da cambaz pek olmamış ama tamamı dinlenebilecek albümler arasındadır bence.