şükela:  tümü | bugün
 • ddt adlı grubun muhteşem şarkısı.
  http://youtu.be/sf-e4gsgwci
 • rusça vatan.

  tabii ki daha çok rusya'ya hitaben kullanılır.

  (bkz: mother russia)
  (bkz: motherland)
 • hastası olduğumuz lider perinçek'in bugünkü buluşmasından varlığını öğrendiğimiz parti.

  kj şöyle verilmiş videoda: kırmızı ve beyaz yıldız buluştu.

  allah allah kimdir bunlar dedik. google'a rodina partisi yazdık ilk sırada vikipedia çıktı. "biz de ilham alalım" dedik açtık 0 ekleyerek linkimizi. ikinci paragraf şu:

  30 milliyetçi ve sol kanat grubunun koalisyonu olarak dmitri rogozin,[2] sergey glazyev,[2] sergey baburin,[2] viktor geraşçenko, georgi şpak, valentin varennikov ve diğerleri tarafından ağustos 2003'te kuruldu. partinin ideolojisi "vatanseverlik, milliyetçilik ve ekonomide hükümet için daha büyük bir rol"[2] olarak tanımlarken, pozisyonunun "aşırı sağ" olarak tanımladı. geçmişte, reklamlarının ırkçı nefrete teşvik ettiği yönündeki şikayetlerin ardından seçime katılması yasaklandı.

  hoppalaaa. lan burada milliyetçileri komple kapattılar burada diye elin milliyetçileriyle seçim ittifakı mı yapacaksınız lan köftehorlar. ahaha. ulan beceriksizlerin dış politikayı boş bırakmasından adeta gölge dış işleri faaliyeti sürdürdüğünüzü sürekli belirtiyorsunuz zaten, eyvallah ama yalan bi seçim için dış ilişkiler kuruyoruz ayağına üvertür partilerle toplantılar filan hiç yakışıyor mu size? zaten en son programda iki dakika sıkıştırdı diye rafet ballı başganı da paf takıma mı yolladınız ne yaptınız amk adam ortalarda yok !
 • ddt'nin insanı mutlu eden harika şarkısı
 • 1. moskova saat fabrikasında(1956);

  22 taşlı ilk otomatik sovyet mekanizması üretildi.

  modelin adına “rodina(vatan)”denildi.