şükela:  tümü | bugün
  • argentina primera division'da bu sene bulduğu fırsatları iyi değerlendirerek kendine yer edinmiş olan boca juniors'un 18 yaşındaki 1,85'lik uruguaylı orta saha oyuncusu. bir tanesi copa libertadores olmak üzere 19 maçta forma şansı bulmuş.
  • fm 2015 ya da 16'da keşfetmiştim kendisini. juventus ile anlaşmış. bizim kulüplerimiz scout diye eski oyuncularına eşek yüküyle para vereceğine 50 lira verip bi fm alıp database'i tarasalar eminim ki çok daha isabetli transfer yaparlar.
  • tam adı "rodrigo bentancur colman" olan juventus'un çiçeği burnundası. colmanlar iyidir.
  • juventus'un 10 milyon euro bonservis bedeliyle boca juniors'tan transfer ettiği urugaylı orta saha. iki ayağını da kullanabilen, oyunu iki yönlü oynayabilen, genç(97 doğumlu), hızlı ve teknik orta saha. epey ucuza kapatmışlar. pablo longoria transferidir. iş yapmaması mümkün değil.
  • adını önümüzdeki sezon çok sık duyacağımız yeni juve'li.......
  • sezon başında 10.5milyon$a juventusa transfer olmuş; fmnin son üç oyununda da takımıma ilk transfer ettiğim, futbolu bırakana kadar da takımımda tuttuğum uruguaylı top tepici. barcelona'ya karşı sahada olduğunu görünce evladım sahadaymışcasına sevindim. çok can yakacak göğsümü kabartacak inşallah aslanım*
  • fm 16 ve 17 nin harika çocuğu büyük yeteneği. yaz transfer sezonunda juventus a transfer olmuş ve bu akşam barcelona ya 3-0 yenildikleri maçta 63. dakika oyunda kalmıştır.
    bir oyun kurucu veya hücum kanat oyuncusu için uzun boylu sayılabilir fakat büyük umut vadetmektedir.