şükela:  tümü | bugün
 • 2001 model brezilyalı futbolcu. santos bu elemanı 2 seneye döşer avrupaya muhtemelen.

  oğlan da yılan gibi hani.

  (bkz: inside forward)
 • ibneler yine buldular iteleyecek birini. gümbür gümbür geliyor bebe. hayreti mucip.
 • sözleşmesinde 50 milyon € fesih maddesi bulunan santos'lu genç kanat. yakın zamanda barça-madrid ikilisinden birine satışını bekliyorum.
 • adam olacak futbolcu. yaşı daha 17 ve inanılmaz olgun bir fiziği var. seriliği ve çalım yeteneğinden bahsetmiyorum bile. sakatlık falan yaşamazsa eğer 2 seneye üst düzey transfer yapar.
 • 17 yaşında 45 milyon euro'ya real madrid'e transfer olan berezilyalı top tepici. 2025'e kadar sözleşme imzalanacak.
 • 45 milyon euro bonservis bedeli karşılığında real madrid'e transfer olan 17 yaşındaki brezilyalı hücum oyuncusu. yeni takımı ile 2025 yılına kadar sözleşme imzalamış.

  * https://globoesporte.globo.com/…drid-ate-2025.ghtml

  dolar: 4,74 tl
  euro: 5,50 tl
  çeyrek altın: 310 tl
 • şu an için santos fc'de top koşturan 2001 (17) berezil doğumlu, süperstar potansiyelli liseli sol kanat.

  real madrid bonservisine 45m € bastı ve kendilerine ait olan '`17 yaşındaki bir oyuncuya ödenen bonservis bedeli rekoru`'nu egale etti. 18 yaşına basmasını bekliyorlar resmi olarak kadroya katmak için.

  brezilya serie a'da henüz 10 maça çıktı ama yaşından beklenmeyecek bir şekilde 5 kere ağları sarstı.

  4 senedir ilk 11'ine hiç bir takviye yapmadan şampiyonlar ligi kupalarını (3 yıl üst üste, 5 yılda 4. kez --- <14 - 16- 17 - 18>) süpüren real madrid, geçen sene vinícius júnior'a, bu sene bu genç kardeşimize rekor bonservis 45'er m € harcayarak geleceğe yatırım yapıyor. akıllarında birşey var belli ki, vardır bir bildikleri.
 • fm'nin en hayvani potansiyele ulaşan wonderkidlerinden. en son yaklaşık 3 ay önce izlediğim bir maçta efsane oynamış ve hat trick yapmıştı. sezona baya iyi başlamıştı ama sonrasında duruldu. gerçi takımı santos da baya düşüşte onun da etkisi var tabi. pas trafiğini iyi yapan ve rodrygo'ya geniş alanlar yaratabilecek bir takımda çok daha iyi performans gösterecektir. o yüzden real madrid'de çok iyi bir kariyere sahip olacağını ve adaptasyon, teknik direktör anlaşmazlığı gibi sıkıntılar yaşamazsa buraların en geç 3 sene içinde entry ile dolacağını düşünüyorum. en kötü robinho gibi bir şey olur çünkü oldukça yetenekli.
 • babası da eski bir futbolcu olan eric batista de goes'dir. babası, oğlu kadar başarılı olamasa da brezilya ikinci ligi'nde yıllarca top koşturmuş. ayrıca baba oğul arasında sadece 17 yaş fark var. 2016'da emekli olmasa oğluyla aynı takımlarda oynayabilirmiş belki de.

  yukarıda verilen bilgilere göre 3 yıl sonra baba ile oğlun yaşlarının farkı kaç olacaktır? konu iyice dağıldı ama şaka maka bu soruyu çözemeyen lise son öğrencileri var.