şükela:  tümü | bugün
  • ankara demetevler 1. caddedeki dondurmacı. fikrimce ankara'nın en iyi dondurmasını üretirler. mado falan halt etmiştir yanlarında. sırf buradan dondurma almak için demetevlere gitmeme sebep olurlar. kardeş firmaları
    malinka dondurma (gazi mustafa kemal bulvari) ve mika dondurma (batıkent) tarafından bile kabul edilir rakipsiz olmaları.
  • yazları gecenin 2'sine kadar açık olan, kışları dondurmanın yanında tatlı üretimi de yapan yugoslav göçmeni bir makine mühendisi tarafından işletilen ve şahsi kanaatimce dünyanın en güzel dondurmasını imal eden yer. o kadar güzeldir ki dondurmaları demetevler sakinleri genelde misafirlerini de alır giderler roko'ya. o harika, dillerden düşmeyen enfes dondurmadan yemeyen kalmasın diye.
  • yenimahalle ragıp tüzün caddesi üzerinde moruklar parkındada şubesi olan dondurmacı. tadı mı? nefis.
  • ankara'da çok lezzetli dondurmalar yiyebileceğiniz ender yerlerden. ayrıca cesitlilik açısından da çok iyi, fiyat makul, personel guler yuzlu. iyi hizmet sunulan bir işletme kısacası.
  • yenimahalle şubesi önünde akşamları sıra olan dondurmacı.

özellikle yazları ( kışları da dondurma alınıyor tabi ) akşam saatlerinde sıra dışarı taşıyor. zaten 19:30 dan sonra self servis notu asmışlar.

şu anda topu 1.5 lira kilosu 32 lira. çoğu yerde olmayan acayip çeşitleri de mevcut.

yalayın gari
  • tamamen çeşit bolluğundan dolayı bu şöhreti yakaladığını düşünüyorum. fiyatlar da pahalı ( 2016 yılı için topu 2 tl).
    aynı semtteki vardaroma ve etlik'te ki meto dondurma hem daha lezzetli, hem de daha ucuzdur.
    yine de dondurmalarının kötü olduğunu söyleyemem.
  • burayı önceden çok severdim sıcak bir mekandı çalışanlar güleryüzlüydü şimdiyse paragöze dönüşmüşler eski hallerinden eser yok isterlerse en leziz dondurmayı yapsınlar artık buraya gitmeyi düşünmüyorum sahibinden çalışanına totosu kalkmış hepsinin