• ayrintili bilginin su asagida verilen linkten edinilebilir... hani baktiniz pahali geldi bosverin gitsin baska zaman alirsiniz, elbette ucuzluk olacaktir...

http://www.rolex.com/…lections/oyster/fich_day.html

ya da icinize bir insani duygu dustu "ulen ben neye bakiyorum dunyada neler oluyo heheyt rolex'in de digerlerinin de....!!!" diye.... buyrun daha gercekci bir alisveris...

(bkz: ikinci korfez savasi)

haydi hayirli bakislar...
  • day date 36mm, day date ii 41mm'dir.
  • var bende bundan, şuan elimde oynuyorum
  • evet dostlar ben bunlardan bir tane aldım, öyle aksesuara, saate pek düşkünlüğüm yoktur, lüks anlayışım da biri halı saha, diğeri tenis çantasında iki ayrı kutu ben-gay sahibi olmaktan ibaret ama kıydım paraya gittim beyaz kadranlı, metalik gri kordonlu bir rolex oyster perpetual day date aldım. kısmetimi s.keyim daha kapalıçarşıdan çıkmadan kordonunun pimi düştü döndüm onu yaptırdım, 6 ay geçmeden kurma zımbırtısı bozuldu, yıkıldım tabi.
    daha neşeli hikayeleri de var yine çarşı esnafından: çakallar adamın birine satmışlar, abi fabrikasında çalışan arkadaş getirdi diye almışlar bi çuval parasını yollamışlar, adam artık nereye dönüyorduysa memleketine daha havaalanında bozulmuş, aramış bunları lan şerefsizler bu bozuldu diye köpürmüş, yok abi olur mu öyle şey sen bin uçağına arkadaş merkezden fabrikasından açacak kilidini diye gönül rahatlığı ile uçağına binmesini sağlamışlar.
    rolex'i de çok seviyorum, kapalıçarşıyı da. ilk fırsatta karşıya geçip bir rolex oyster perpetual day date daha alacağım.

edit: verdim 65 tl tamir ettirdim, zanaatkar da kazansın ben de kazanayım. tıkır tıkır çalışıyor ve şu an kolumda. ahahahah süper saat lan. (tl sembolünü yazamamışım)
    edit 2: bu sefer tam bozuldu, yine kurma pimi. eh 2 yıl fena değil, tamirle uğraşmayıp yenisini alayım. ver elini kapalıçarşı.
    edit 3: ahahahah hay amk ikincisi 1 hafta bile dayanmadı. acaba iyi bir tamirci iki bozuktan bir sağlam çıkartabilir mi? yani bu kurma pimi olayına bir çözüm bulmalı artık çinli üretici. sanırım üç seviyeli (kurma tek yön sadece ileri, gün-ay çift yön ileri geri, saat çift yön ileri geri) kurma fonksiyonu biraz karmaşık oluyor. kasa ve iç mekanizmada sorun yok. iyi bir saat tamircisi tavsiye edecek varsa yeşillendirsin.
hesabın var mı? giriş yap