şükela:  tümü | bugün
  • twitter’ın en babacan fenomenlerinden birisi. iyi kalpli güzel insan. ara sıra sohbet de ederiz sözlük hakkında. buralarda yazar hatta kendisi. var olsun iyi kalbi kardeşimin.
  • (bkz: muavin)
  • (bkz: haysiyet yoksunu)

twitter was here..
  • severek takip ettiğimiz twittercı avukat.
  • güzeller güzeli bir köpeğin babası, ailenizin avukatı ve bir twitter feromeni.

edit: müvekkili ruling’in dolandırıcı olduğu iddiaları sonucu olaylara hangi düzeyde dahil olduğunu kestiremiyorum. kadına şiddet, hayvan hakları gibi konulara değinirken amacı bizim gibileri kendi safına çekmek mi yoksa gerçekten güzel bir amaç uğruna çaba göstermesi midir merak ediyoruz.
  • aynı espriyi defaatle kullandığı için takibini bırakmıştım yakın vakitte. efendim görüyorsanız kusura bakmayın.

bir de gündem maddelerine tepkisiz kalamayanların tüm dünyayı sürekli umursarlarmışcasına üzerlerine giydiği bir post var. biraz onu da görmüştüm. o durum da beni unfollowa itiyor

yine de dmden adama sövüp duranlar daha başlık açılası bir topluluk. ona mı baksak biraz?

(bkz: siber zorbalık)
  • çünkü essence takarım.
  • kurgu tweet atmaktan usanmayan, 2/10 tipe sahip ve köpeğini kullanarak amcılık yapmaya çalışan -onu da becerebildiğini sanmıyorum- sözde avukat özde ilgi budalası fenomenimsi. kayıp twitter gençliğinden boş karakter.
  • ruling şebekesinin avukatı olduğu iddia edilen amcı avukat. (bkz: #102071886)