şükela:  tümü | bugün
  • roller coaster tycoon serisinin ocak 2016 gibi çıkması beklenen yeni oyunu. muhteşem olacak gibi. roller coaster tycoon 3 oynanması birçok açıdan kolay ve pratik bir oyundu ama bu yeni oyunun yanında resmen hantal kalıyor. şahsen oyunda en sevdiğim şey olan roller coaster ve yol yapımı da birkaç boyut atlamış. bir de oyun baya sosyalleşmiş. arkadaşlarımızın parklarını falan ziyaret edebilecekmişiz. bence bu sefer olmuş bu oyun. steam workshop da destekleniyor. ayrıca ilk beta düşmüş durumda.

    http://www.rollercoastertycoon.com/…r-tycoon-world/
  • henüz oynayamadım fakat steam ve facebook sayfalarındaki yorumlara bakılırsa olmamış oyundur. serinin 2. oyununun remastered versiyonunu sunsalar ben tatmin olurdum.

    bir diğer alternatif için : (bkz: planet coaster) web sitesi
  • oyun hala tam bir şekilde piyasaya sunulmadı. fark ettiğim kadarıyla bir çok bug var. optimizasyonu berbat. bir de allah aşkına yollar neden bu kadar çirkin oluyor? ben yıllarımı rct3'e verdim. süper olaylar çıkartıyoduk. bu yollar neden bu kadar kötü dizayn ediliyor? beğenmedim ama rct serisine hayranlığımdan tam çıkış yaptığında satın alıp sana bir şans daha vereceğim.

    şimdilik umudumuz: (bkz: planet coaster)