303 entry daha
  • bu kisi benimdir. ancak neden takdir edilesi biriyim anlamadim. insanlar gittikleri yerleri fotograflayabilirler. bunu sosyal yayin organlarindan paylasabilirler. aksi durumun ne tür bir övünc sebebi olabilir ki? gene övünecek birsey bulamayan kisilerin can simidi olarak sectigi sacma seylerden bir tanesi.
  • ben çekmedim hatta bayramda tekrar gideceğim yine de fotoğraf paylaşmayacağım. çünkü, fotoğraf peşine düşüp ortamı hissedememek beni üzer, gördüklerimi, yaşadıklarımı hafızama yazmaya çalışıyorum.
  • karısından gizli gitmiş olabilir.
  • ya tamamen anın tadını çıkarıyordur ya da tamamen maldır. (ortası yok.)
  • eğer buraya gelip de: ben çekmedim dediysen bilki bunu övünç kaynağı yapmışsındır ve bunu da bir fark yaratma adına yapmışsındır.
    ıyi olanı ne yaptığını söylemeden yorumunu yapmaktır.
  • fotoğraftan kasıt kişinin kendisinin fotoğrafı ise benim, herhangi bir fotoğraf ise değilim. parise gidip de eiffel kulesinin fotoğrafını paylaşmayacak kadar sıradışı değilim.
  • roma paris'te bir sey mi? su an hawaii'de tatil yapiyorum ne facebook ne de twitter hesabimda bir kare fotograf paylastim. ınstagram hesabim yok zaten
  • e ne olmuş. normal olan bu değil mi beyler abiler ablalar?
  • roma ve paris değil de şöyle bi azerbaycan gürcüstan rusya turu atmıştım ne foto ne bişey pasapotumdan başka ispat edecek hiç bişey yok
184 entry daha
hesabın var mı? giriş yap