şükela:  tümü | bugün
283 entry daha
  • eşimdir. çünkü hava atmaya ihtiyacı yok, bilen biliyor.
  • benim ayrica ispanya da var bu listede
  • dolayli yönden, gezdiği ülkeleri milletin gözüne sokan tipleri görmemizi saglayan baslik . bi siktirin gidin amk. kimi kandiriyorsunuz.

(bkz: sözlükçülerin aslında demek istedikleri)
  • arttırıyorum, 8 ülke gezip tek bir fotoğraf paylaşmamış benim yanımda yine iyidir.
  • cekinmesine karşı değilim, paylaşılmasına karşıyım.bana çok görgüsüzce geliyor.sosyal medya hastalıktır diye sosyal mesajımıda veriyorum.
  • amacı gerçekten gezmek olan ve anı doyasına yaşayandır, tebrik ederim.
  • dikkat etin buralar kendi reklamlarini yapanlarla dolup tasacak dedigim basliktir.

aa bu benim

evet sensin amk mali
  • fotoğraf paylaşılmayabilir; ancak, fotoğraf paylaşacak kimsesi olmayan eziklerin bunu buradan paylaşması gülünç.

(bkz: been there done that)
  • dayım lan bu dediğim kişidir. adam sadece havaalanından yer paylaşımı yapıyor. onu da saat farkından ötürü arayan olabilir diye yapıyor sanırım. tabi ilginç bir yerlere gidince en azından bana bir şeyler atmasını rica ediyorum.
  • ekşici arkadaşların kendi reklamlarını yapmak için yazıp durdukları saçma sapan başlıklardan birisi. birkaç ülke görüp sosyal medyaya fotoğraf atmayıp burada bununla övünmek, sosyal medya yerine burada reklam yapmaya çalışmak.....

(bkz: bilemiyorum altan)

face'de yada instagramda filan fotoları paylaşırsanız en azından sosyal medyada bir iki kız (oğlan yada) belki sizi beğenir de mutlu olursunuz.

neyse,

burada bununla övünen tipitipleri geçersek, sosyal medyada bu gezi fotoğrafları hava atmak+beğeni almak+karşı cinse daha etkileyici görünmek için atılmaktadır. bu yazdığım 3 madde her iki cins için geçerlidir. durum o seviyededir ki siz paylaşmasanız kız arkadaşınız (ya da erkek) size paylaş diye baskı yapacaktır. sonuçta kendi reklamını sizin (!) üzerinden yapacaktır. olay seviye atlamadır, ve buradaki tiplerde reklamını çok daha kolay yapabilmektedir. gerçekten gitmesine gerek bile yoktur; aaaa bu bnim cnm .s .s yazmaları yeterlidir ve attıkları yeme tutunacak bir mal beklemektedirler.

en güzeli hiç sosyal medya denen belayı kullanmamaktır. buna aksözlük* de dahildir.
117 entry daha