şükela:  tümü | bugün
41 entry daha
  • bu adami takimda tutan haas takimini ve takim patronu günther steiner'i anlamak gercekten imkansiz.

hicbir sporda duygulara yer yok, olmamali ve ben roman'in tamamen duygusal sebeplerden dolayi takimda tutuldugunu düsünüyorum gecen sezon. en azindan netflix belgeselinden öyle bir vibe almak fazlasiyla mümkün. onun yerine su anda williams'ta yarinsan george russell'i alsalar kim bilir neler olurdu. evet cocuk genc menc ama ayni arabayla robert kubica'ya 1 saniye kadar fark takiyor.

tanim: kasap bir herif. acilen f1 arabalarindan uzak tutulmasi lazim.
  • 2019 ingiltere gp öncesi antrenman turlarında, pit çıkışında kaza yaparak ön kanadı bırakmış. ericsson'un hayaletinin gazabına uğramış bu sefer de:

https://www.youtube.com/watch?v=lmjowiicnus

formula 1 izlerken, grosjean gibi kazmalara ve bir takım para bebelerine de katlanmak gerekiyor. her zaman yetenekli pilotlar ve geleceği parlak gençlerle dönmüyor spor maalesef. ama grosjean gibi "istikrarlı" bir kazmayı bulmak gerçekten çok zor. onu gridde tutanı da, öveni de hiç bir zaman anlayamayacağım.

edit: ha pardon ya.. 11 kez dünya şampiyonu takım arkadaşı kevin magnussen hazretleri'nden daha başarılıymış bu sezon. şimdi anladım.
  • bu adamın hala nasıl f1de yarıştığını hiç anlayamıyorum.sim oyuncularının bile yapmayacağı bir hata yaptı bu sabah.
  • kendisine haas'tan başka koltuk verecek takım var mı merak ediyorum.

haas'ın neden koltuk verdiğini daha da fazla merak ediyorum.
  • f1’deki en beceriksiz pilot olabilir. her kazasından sonra cocuk gibi ağlar, realist değildir. bir hataya çok fazla takılır ve asla o ana geri dönemez. gerçekten hala yarışabiliyor olması bile enteresan.
  • griddeki en iyi pilotlardan biri, buraya düşünce sıçan insanlar bu sezon beraber bitirdikleri 5 yarışın 4ünde magnussen'i geçtiğini hesaba katmadan yapıyorlar bu eylemi.
  • ikinci maldonado vakasıdır.
  • çok iyi ve kaliteli bir pilot ama sorunu emre mor gibi mental. futbol,o sorunları belli bi yere kadar tolere edebilir ama f1 de zor.