şükela:  tümü | bugün
 • yarışmada edirne'den fehim var ki "bana bir şoparın resmini çizebilir misin abidin?" diyene ben bu adamı gösteririm kardeşim. tam bir babafingo. çingene ideası.
 • bu programı gördükten sonra fox tv sadece bez bebek yayınlasın başka da birşey yapmasın diyesi geliyor insanın. bu ne ya.

  demin bi baktım biraz sonra şarkı söyleyecek yarışmacıya saçını boyadığı için yaşlılığından çirkinliğine demedikleri kalmadı. dünyanın en lakayıt, sunum yapmaktan bi haber olan insanını koymuşlar oraya kızın koluna vura vura "çok yaşlanmışsın bea" şeklinde sunum yapıyor. ya bu tepkiden sonra moral mi kalır şarkı söylemeye.

  hadi onu geçtim, kızın sesi ve orkestranın uyumsuzluğu çıktı bu sefer. onu da geçtim selami şahin, adnan şensese ayağına sıkacam ama deodorant şeklinde espriler dizmekte, buna karşılık adnan şenses onun ağzını burnunu dağıtıcam demekle meşgul.
  üstüne armağan çağlayanda da bi bezmişlik bi usanmışlık. hakkaten bu ne ya.

  tek başarısı toplanabilecek en itici 3 kişiyi alıp jüri yapmaları olmuş. güzel performans.
 • az önce beyaz saçlı jüri üyesinin "hepimizin anası kadındır, lütfen bunu iyi düşünelim" şeklinde bir cümle sarfettiği, armağan çağlayan ve felsefe taşı adlı bölümü yayınlanmakta olan ilginç yarışma.