• $ekilli, mekilli bir pahali saat markasi. rado tadinda bir marka sanki.
    http://www.romanson.com/
  • kurtlar vadisi reklama girerken çıkan saat
  • 10 sene önce annemle babamın bana aldığı romanson saat hala tıkır tıkır çalışmakta. bence estetik olarak da güzel saatler üretiyor. tek sorun kordonunda çıktı. orijinal deri de olsa suya sokmasanız, beraber uyumasanız dahi en geç iki senede bir yenilemek gerekiyor.
    edit: solak dedi ki: deri kordonların ömrü zaten sınırlı, deri bir kayış iki sene gidiyosa çok iyi!
  • güney kore orjinli saat firması.

bazı fabrikaları kuzey kore ile güney kore sınırında faaliyet göstermektedir. bu fabrikalar iki ülke arasında meydana gelen her gerilimde gündeme gelmekte, bu gibi durumlarda kuzey kore'nin inisiyatifi ile kapatılmaktadır. ayrıca bu fabrikalarda kuzey koreli işçiler aylığı 50 abd doları gibi bir ücrete çalıştırılmaktadır.

öğrenince ufkum açıldı.
  • türkiye'deki yetkili servisi garanti için gönderilen saate bakım yaptıktan sonra ürünü alıcı ödemeli olarak kargo eden firma.
  • romanson mirage 24 k hediye geldi bugün bana..hediyeyi veren arkadaşın huznune bakınca azıcık pahalı olduğunu hissettim.
  • bugün bir adet pasha modelini aldım. yarım saniye ilerleyen quartz'lardan. saatle ilgili bir bilgi bulabileceğim web sayfası bulmak mümkün değil. dedim belki ekşide birileri girmiştir. o da yok. ama yakışıklı bir saat ve kristal cam... hiç yoktan iyi dedik aldık.
  • bir tanesi hediye olarak gelen saat markası. saat hoşuna gitti güzel çalışıyor ancak rezervi biraz düşük sanırsam 1 gün kenarda kalınca duruyor genelde. rezervi daha iyi olabilirmiş ya da ben yeterince hareket etmiyorum. belki saati arada bir çıkardığım için olabilir bilemiyorum. ancak güzel bir saate benziyor. beş yıl sonra hala sağlam ise burayı editlerim.
hesabın var mı? giriş yap