şükela:  tümü | bugün soru sor
 • -sözlükte şu ana kadar başlığı açılmamış olması enteresan olan bir diğer tecrübeli oyuncu-

  kariyerinde ülke ülke dolaşan, hiçbir takımda istikrarlı olamayan ama zaman zaman gösterdiği iyi performanslarla dikkat çeken '84lü uzun forvet...

  kariyerine bakıyoruz; ispanya-almanya-israil-hırvatistan-ukrayna-rusya dolanmış ve son olarak fransa'da kalmış. sezona sakat olan matt howard ın boşluğunu doldurmak için strasbourg da başladı; howard dönünce serbest bırakıldı, yeni adresi yine lnb pro a oldu, erman kunter in çalıştırdığı le mans sarthe basket te forma giyecek
 • kariyerindeki eksiklerden birini daha tamamlamış ve italya'ya transfer olmuş olan oyuncu, türkiye'ye ve yunanistan'a da geçmesi halinde tüm avrupa'yı dolaşmış olacak.

  son olarak le mans'ta 25 maçta 29.7 dk ortalamayla 12s- 7.3r- 2a- 1tç /1.5tk ortalamalarıyla oynamış fransa ligi'nde.

  bu arada yeni takımı pallacanestro cantu
 • sol frame'de görülünce hatrıma düşen, lebron james'in liseden kankası ve takım arkadaşı olan oyuncu. o dönem ki kadroda lebron'dan sonra en yetenekli oyuncu olduğu da aşikardı. hala pro olarak oynaması güzel.
 • svsm'de lebron'la beraber oynayıp hala profesyonel olarak basketbol oynayan 3 oyuncudan biri. diğeri de almanya bundesliga'da tüm zamanların asist lideri olan dru joyce iii.