şükela:  tümü | bugün
 • batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne seren ve bundan para kazanmayı amaç edinmiş gerçek bir profesyonel. kendisini çok kınıyorum.
 • eğer bir gün batı'nın ahlaksızlığından vazgeçip çog pişman olup doğru yolu bulmaya karar verirse gelsin ofisime bir çayımı içsin. elbet kendisine bir yardım eli uzatır derdine bir hal çare bulmaya çalışırız.

  tanım: henüz doğru yolu bulmamış kişi.
 • orta ölçekli şirketlerin ticari aracı gibi. herkes biniyor ama kimse sahibi değil. bu ne yaman çelişkidir derken batı'nın ahlaksızlığından faydalandığını hatırlıyoruz ve derhal kınıyoruz. eved. ayrıca bujileri meme yabmış.
 • büyük usta tolkien, yüzüklerin efendisi isimli kitabında şöyle bahseder bundan;

  bütün abazanlara hükmedecek tek bir göt,
  hepsini o bulacak,
  hepsini bir araya getirip,
  batı'nın ahlaksızlığında birbirine bağlayacak.
 • eğer bir araba olsaydı kristof kolomb tuğralı doblo olurdu. arka koltuğu yatırarak batı'nın ahlaksızlığını gözler önüne sermesini kınıyorum.

  eved.
 • 12 ocak 1988 doğumlu boston/ massachusetts* *yöresinden bir adult film aktristi. boyu 168-172 cm aralığında 52 kilogram kütlesinde olan romi çocukluğunu dorchester taraflarında geçiriyor. etnik kökeni kafkas ve italyan karışımı. dönem dizilerine gidecek hoş bir yüzü ve çok güzel saçları var ayrıca. doğduğunda ise 3 kilo 750 gram olarak dünyaya geliyor.*

  ilk okulda sınıfının en sevilen en komik tabiri caizse datluluk abidesi velediyken bugün geldiği nokta ortada. zaten hep çok garip değil midir? bu dünyanın canlısı değildir sanki çocuklar. hitler de altına sıçıp üstüne oturuyordu bir zamanlar. sırtını pışpışlayıp gazını aldıkları hitler gitti milleti gaz odalarına attı. hayat çok garip azizim çok. çocuklar esrarıdır şu garip dünyanın. öhm, neyse konuya döneyim.

  her amerikan bebesi gibi o da çalışmaya genç yaşında başlıyor. 15 yaşında chili's'de çalışmaya başlayan romi, 16 sında dondurmacı da çalışıyor. bunu takip eden senelerde garsonluk, steakhouse restoranlarında işçilik, guess jeans mağazalarında departmanlık gibi bir çok iş değiştiriyor. 18 yaşında los angeles'a taşınan rain bir süre daha böyle işler yapıyor ve 19 yaşında striptiz yapmaya başlıyor. kariyerinin devamı ise çoğu yıldızda olduğu gibi aynı şekilde seyrediyor. sonrasında gelen nude modellik ve playboy için web cam showlarıyla sektöre ciddi giriş yapan rain 24 yaşında adult filmlerde sahne almaya başlıyor. sonrasında ise kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor ve büyük bir şöhrete ulaşıyor.

  cima sahneleri dışında rol kabiliyeti yüksek ve diksiyonu düzgün bir kadın olarak romi, hollywood'a küçük roller kovalamak yerine direk para kazanabileceği bir sektöre girmiş. doğru mu yapmış yanlış mı bilemiyoruz. ama kamera karşısında pek seks yapamıyor zira bu işten tiksindiğini bazı sahnelerinde kameraya attığı kaçamak bakışlardan belli ediyor. ama bunun dışında baya fotojenik ve koyu tonlarda bir makyaj ve derin göz süzmelerle erkekleri deli edebilecek profilde bir kadın olduğu içi sektörün yüksek talep gören starlarından. oysa makyajsız ve fotoşopsuz son derece sıradan görünümde bir hatun diyebiliriz kendisi için. ama makyaj ve küçük ışık oyunlarıyla insanı çılgına çevirme potansiyeline sahip. ve kendisine kırmızı gerçekten yakışıyor.

  yıldızının parlamasını dileyerek, kendisi hakkındaki sözlerime son veriyorum.
  instagram
  twitter
 • kendisi parody porn olayının tekeli gibi. queen of thrones(game of thrones'un parodisi) serisinde en çok zgisen bu, wonder woman parody'sinin baş rolü de bu, sex machina'yi da buna çekmişler, ghostbusters parody'sinde de vardı. kadın parody queen vesselam.

  akmaral bir gelsene bir şey konuscam.