şükela:  tümü | bugün
423 entry daha
  • an itibariyle futbolu bıraktığını açıklamıştır.
  • çok küçük bir ihtimal ama, galatasaray'a gelmesi halinde kanal a'yı default page yapacağım. sonsuza dek.
  • %95 haritada türkiye'nin yerini bilmiyordur.
  • %99.31 ihtimalle mersin idman yurdu'muzun bir sezonluk kiraladığı futbolcudur. truva'da, life'da, turkish turtle'da kopacak; sahildeki bilimum publarda bira yudumlayacak; hasan usta ya da mert'te tantuniye vuracak; cumhuriyet meydanı'ndaki haluk levent halk konserlerinde lüle lüle saçlarıyla kafa sallayacak; forum avm'de karı-kız kesecek; yapraklı koy'da denize girip sahil gitarcılarının akdeniz akşamları klişelerine katılım sağlayacaktır.

(bkz: ronaldinho ile konuştum haberler iyi)
  • fenerhaber.net sitesinin haberine göre aziz yıldırım italya'da bu işi bitirmiş.

sinan engin bir açıklama yapıp da "ronaldinho fenere gelsin imzalı forma isterim" demediği sürece, ben bu transferin gerçekleşeceğine inanmıyorum. zira roberto carlos için aynı açıklamayı yapana kadar bir çok haber çıktı ama olayın rengi "iddialaşmaya" döndükten sonra carlos fener'e geldi..

http://www.fenerhaber.net/…ldinho-fener-de-iddiasi/
  • %99.9 galatasaray ile şözleşme imzalayacakken, sonunda fenerbahçe ile anlaşması muhtemel futbolcu.

edit: anında zamanın ötesine gitmiş, lakin şuraya bir bakın http://www.htspor.com/…ray-ve-fbahce-yine-kapisiyor ve utanın
  • bursaspor'un ilgilenmediği futbolcu
  • türkiyeye gelirse ayağının eline verilmesinden korktuğum, benim gözümde tüm zamanların en yetenekli futbolcusu.
  • türkçe bileydi de sözlükte kendisi hakkında yapılan geyikleri okusaydı tiksinir geleceği varsa da vazgeçerdi eminim.
  • eğer galatasaray'a gelirse tüm sözlük siksin beni. bi dakika lan bunu inciye yazacaktım neyse..

daha 30 yaşında ve milan'da gayet iyi top oynuyor. paraya ihtiyacı olduğunu da sanmıyorum. kendini kanıtlamasına da gerek yok zaten bir çoğumuz için maradona'dan sonra ronaldinho gelir. gelirse buralara tek sebebi rahat rahat top oynamak olabilir. ama bilmiyor ki daha ilk maçtan itibaren "ronaldinho futbolcu değil" diye çemkirecekler kendisine.

bize gelirse ya da başka bir takıma gelirse ligin amına koyar. ama en fazla 15 maç yapar, bir iki bilek hareketinden sonra o bileği eline verirler.
1896 entry daha