• bu gözlerin gördüğü en heyecan verici futbolcudur. bu adam öyle bir adamdı ki ezeli rakibi real madrid'i sahasında tek başına sikerdi. maç sonunda bütün 100 bine yakın real madrid taraftarı ayağa kalkar ne güzel siktin bizi ronaldinho diye alkışlardı. şimdi kimse messi ronaldo demesin, zira ikisi birleşse tek ayak bileği edemez ronaldinho'nun.

bahsini ettiğim maç için

not: çocukluktan madrid sempatizanıyım. izlediklerim arasında benim için en iyi futbolcu zidane'dır. ama tekrar o yılların futboluna dönme şansım olsa ronaldinho için dönerim.
  • şu anda rahatlıkla realde oynar o derece
  • ben bu adamı acayip seviyorum.
    40 yaşında galatasaray'a gelse,yılda 4 milyon euro istese, yemin ediyorum hayır demem.

izlerken ağlayasım geliyor.
    film şeridi gibi geçiyor gençliğim gözümün önünden.
    kitapsız, saf bir yetenek.
  • dünyanın en güzel gülen insanlarından biri.
  • kelimenin tam karşılığı olarak bir "efsane"dir. bu "efsane"yi canlı izlemiş olmak da şu dünyada yaşamayı güzel kılan enfes detaylardandır.

ayrıca sinirlenince daha bi tatlı oluyor kendileri :)
  • efsane futbolcu.

ben mesela 2012 sonundan beri, yani alex gitti gideli futbol izlemiyorum çünkü keyif vermiyor. o güzel pasların o güzel atlara binip gitmesi yaralıyor içimi ki özet bile izlemiyorum çoğu zaman, yarısında sıkılıyorum salak salak oyunların.

gel gelelim maçın özetini izlerken, adamın yapacağı asistleri önceden anlayabildiğimi farkettim ki benimki özel bir yetenek de değil, yetenek tam olarak onun sahip olduğu şey.

istatistiki olarak bu adamla messiyi falan karşılaştırmak, gişe filmi ile sanat filmini karşılaştırmak gibi olur.

adam sanatçı dostum. futboldan sanat üretmeyi başarmış bir adam.
  • nadir gelen hayat süper lan hissi diye bi başlık vardı
    hah işte
    en son bu çocuk bernabeu da çılgın golleri atınca dedim lan
  • messi mi yoksa c. ronaldo mu sorusunun cevabıdır.

yıllar sonra düzeltme: bu sorunun gerçek cevabı ali rıza sergen yalçın'dır. leyla ile mecnun hatırlattı bana sağolsun. bu da benim terbiyesizliğim olsun.
  • sanırım kendisinin nasıl bir yetenek olduğu şu oyun ile özetlenebilir:

(bkz: fifa street 2)
  • şahsım adına dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusudur. yanında efsane gözlükleriyle edgar davids'i izlemek ise paha biçilemez.
hesabın var mı? giriş yap