şükela:  tümü | bugün
1576 entry daha
 • hala cr7 ‘nin yeteneksiz ama çalışma ürünü olduğunu düşünen gerizekalılar olduğunu görünce doların 5’e dayanmasına hiç şaşmıyorum
 • dönemdaşı zidane genel olarak oynadığı takımı bir sınıf yükseltirdi. örneğin 80 puanlık takım 92 falan olurdu.

  dönemdaşı ronaldinho bu gözlerin yeşil sahalarda gördüğü en klas en akrobatik hareketleri yapar ve efsanevi bir seyir zevki verirdi.

  ibrahimoviç'in alameti farikasi yok artık onu denemez dediğiniz şeyleri deneyip golle sonuclandırmasıdır.

  henry çok hızlı ve bileklerine inanılmaz hakimdi, plaseleri çok çok iyiydi.

  bugünkü ronaldo inanılmaz bir skorere evrildi

  messi harika bir takımın çileği, arkadaşları ile net biçimde skora giden, iyi olduğu dönemki kadar dominant başka bir takım izlemedim...

  işte bu amcaların hepsi efsane hepsi birbirinden farklı nedenlerle büyüktür. bununla birlikte hepsinin futbol doğası gereği bir takıma ihtiyacı vardır. iyi bir takım olmadan hepsi hiçtir.

  oysa fenomen bunların hepsinden ayrılır, onun iyi olduğu dönemlerde iyi bir takıma ihtiyacı yoktu. topu ronaldo'ya atarsanız gerisini o çözerdi. sadece tek başına bile durdurulamaz bir hücum gücü idi.

  bu anlamda kendisi maradona'nın dahi üzerindedir. en büyük şanssızlığı bu formunu sakatlıklar nedeniyle sadece bir kaç sezon sürdürebilmesidir. ben kendi adıma formda bir gerçek ronaldo kadar iyi ve etkili hücumcu izlemedim.
 • kendi kendine ara pas atabilen adam.

  örnek 1: tek hareketiyle 5 atletico madridli futbolcuyu oyundan düşürüp 14.saniyede attığı gol.

  örnek 2: bu golü tanımlamak güç.
35 entry daha