• oradan ortaköy'e geçecek herhalde, canı kumpir çekti demek.
  • 30 yıllık tinerciyim böyle kafa yaşamadım.
  • senol hoca tam hazir olmadan forma vermez ona..
    beklemeyi ogrenir besiktas ta.
    ;))
  • bir fikret orman açıklaması. tam olarak şöyle diyor:

ronaldo'nun iki takım arkadaşı hem quaresma hem pepe bizde oynuyor. ronaldo'yu almak isterdim mesela, gelebilir de inşallah. yani o da çünkü beşiktaş'a gelmek istiyor. (bkz: şakaysa komik değil ciddiyse çok komik)
  • adanalı ronaldo ile karıştırılmış olabilir
  • evet beyler,

beşiktaş semtine gelme esprilerini 10 defa, tiner esprilerini 30 defa yaptınız şu iki sayfada, hepsine gül gül öldük hahahahahahahaha çünkü çok yaratıcı espriler bunlar özellikle tiner falan nereden geliyor aklınıza ahahahah harikasınız vallahi. ^^

şimdi soracağım soru şu, bu adam 2 sene sonra 35 yaşında olur da parasını veririz gelirse götünüzü örtecek çimentonuz var mı? zira pepe için benzer şeyler söyleyip benzer espriler yapıyordunuz.

minimum 2 haneli iq sahibi diğer takım taraftarı arkadaşlar da söylemiş, bundan 15 yıl önce roberto carlos fenerbahçe'de, didier drogba galatasaray'da, pepe beşiktaş'ta, ulan hepsini geçtim,
    -capslock-
    robinho sivasspor'da
    -capslock
    oynayacak deseler ne derdiniz? tahmin edeyim, şu an yaptığınız o harika yaratıcı esprileri sıralardınız. sonuç ortada.

siz büyük konuşmayın yine de, sonra olur da ronaldo beşiktaş forması ile o klasik gol sevincini yaparsa utanmaya yüzünüz olsun.
  • millet yarın gelir zannediyor herhalde.
  • koskoca başkanım bizim gibi tiner çekecek değil..

atıyor teknesinde lsd'yi, oooh kafa mis, sonra gelsin ronaldo'lar, gitsin neymar'lar..

güldük eğlendik mi?

şimdi gerçekçi olalım bu sene gelmez elbette. ancak sizleri aynı komiklikleri yapmaya itecek kadar acayip olan nedir burda?

farkında mısınız bilmiyorum ama alman futbol tarihinin en golcü 3 oyuncusundan birisi, real madrid'in stoperi, barcelona'nın sol beki falan oynadı bu takımda, oynuyor..

ronaldo elbette bunlarla aynı şey değil, bir fenomen.. ama neden olmasın? çok mu acayip?
  • transfer markt

piyasa degeri 120 milyon euro'ya kadar dusmus. cenk'ten alinan paranin ustune biraz daha koyulup alinabilir.
  • quaresma'nın fenerbahçe'ye gelmek istemesinden daha mantıklı ve olasıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=acb0mrbvzb8
hesabın var mı? giriş yap