• okul öncesi* çocuklarının sahnelediği müzikli oyunlardır. (bkz: türkmen kızı) (bkz: biz tam 7 cüceyiz 14 kollu bir deviz) (bkz: oduncu) en bilinen örnekleridir.
  • oguzhan ugur ve cetesinin bir bilgisayarin basinda toplanip instagram profillerini yorumladigi videolar serisidir. rastgele secmiyorlar. insanlar kendilerini yorumlamasi icin talepte bulunuyor. ama kimsenin gozunun yasina bakmadan alabildigine giydiriyorlar hak edenlere. hani o arkadasiniz oldugu icin sacma sapan paylasimlarini gorup ses etmediginiz tipte insanlara icinizde patlayan ne kadar kufur varsa sizin adiniza ediyor ve gercekten insana iyi geliyor.
    leman ya da hıbır'daydi tam hatirlamiyorum. vesikaliktan karakter analizi diye bir kose vardi bayilarak okudugum. onu hatirlatiyor. detaylari cok iyi yakaliyor oguzhan ve birbirine cok guzel bagliyor. nideaaan? cunku zeka ve hayalgucu bolca var adamda.
    bu arada yanindakilere de saglam geciriyor laflari. kotu espri yapan ya da yorumladiklari profili gereksiz yeren olunca itin gotune sokuyor cikariyor tatli tatli. o kadar anlattik bari bir tane link paylasalim.

buyrun
  • bankacılıkta liste üzerinden varlık kontrolü anlamına da gelir.
  • ilkokulda 23 nisan ya da yıl sonu gösterilerinde, partnerle birlikte yapılan dans gösterisi.
    boyu benden kısa ve bana aşık bir çocuktu benim partnerim. mahalleden de arkadaşımdı. belimi tutması için parmaklarının ucunda filan durması gerekiyordu garibimin. ne zorlanmıştık birbirimize uyum sağlayacağız diye. sonra büyüdü eşek kadar oldu tabi. hey gidi günler.
  • argoda rontgenin kisa yazilisi.
  • bir nevi ufak sahne sanati..
  • (bkz: rönte yatmak)
  • (bkz: rond)
  • (bkz: ront atmak)
  • (bkz: dikiz)
hesabın var mı? giriş yap