şükela:  tümü | bugün
  • tiger striped sky şarkısı on numara. şöyle bir klibi var : https://www.youtube.com/watch?v=w22up1ujp5y
  • kendisi benim umut kaynağım olur. iyi ki var. yıllar boyunca hiç bıkmadan dinleyeceğim ingiliz. çıplak sesi ve gitarıyla beni her seferinde kendisine yeniden aşık ediyor.

sesi güzel, yüzü güzel adam.

sing for the wind
  • andrew "roo" panes, 8 haziran 1988'de wimborne, dorset, ingiltere'de dünyaya gelmiştir. folk tarzı müzik yapmaktadır. müzikte kariyer yapması için kendisine ilham veren kişilerin başında büyük annesini ve diğer aile bireylerini gösteriyormuş. ikiz kardeşi deborah profesyonel bir fotoğrafçıymış; kız kardeşi lucy ise resimle uğraşıyor ve roo'nun albümleri ve şarkıları için çizimler yapıyormuş. roo, üniversitede teoloji okumuş ve ilham kaynağı olarak isa'yı gösteriyormuş.

demek ki bu adamın fotoğrafları bu yüzden güzel. ikiz kardeşinin çektiğini düşünüyorum. youtube'a yüklediği videolarındaki resimler de çok şirin. onları da kız kardeşi yapıyor zaten. ne hoş bir aile. gerçi ilham kaynağı olarak isa'yı gösterdiğini öğrendikten sonra şarkı sözlerine bakışım biraz değişti; ama sevgim değişmedi.

kendisiyle ilgili kaynakları da şöyle bırakayım.
    kişisel web sitesi
    youtube kanalı
    wikipedia sayfası

kendisi

en çok etkilendiğim şarkısı
    (bkz: ran before the storm)

"storms may come,
    but wild tempests won't tear me away from your arms,
    i'll hold to the good and the true,
    i'll weather your storms for the stillness in you."

güzel adam.

ekleme: içerik yenilendi.
  • lullaby love şarkıları da sakince hayatımıza girmiştir. buradan dinleilebilir: follow the white rabbit.
  • lullaby love nedir öyle ya.. mikeemmmeeeel şarkı!
  • lullaby love'ın altındaki yorumlardan biri;

-i am not gay but...*
  • lullaby love klibi der ve susarım. şarkı çok güzel, müziği tüm gün kulaklarınızda yankılanabilir ama klip bambaşka, hipnotize etme olasılığı çok yüksek.
    youtube yorumları da ayrı keyifli, okuyun.

lullaby love - roo panes
  • lullaby şarkısına çektiği kliple mitolojideki hipnose'un güncel versiyonu olmuş ingilizdir kendi. klip başladığı gibi ekrana baka kaldım. kızlar zaten allaha emanet, yakışıklı piç.
  • saatlerce dinlenebilecek dinginlikte bir sese sahip. lullaby love şarkısını dinlerken gözlerimi kapatıp sesinin götürdüğü yere gitmek istiyorum ama maalesef kendisine bakmaktan gözlerimi alamıyorum. gözlerimi kapatınca da kayıktaki kürek çekişi geliyor gözlerimin önüne. o nasıl bir "keeps me away" diyerek şarkıyı bitirmektir yahu? sesinin muhteşemliğinden bahsetmiş miydim?
  • little giant adlı parçası kendisini keşfetmeye değer kılmış müzisyen.